Microsoft Kontroler xbox one elite 2 (0889842196368) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Microsoft Kontroler xbox one elite 2 (0889842196368) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 689.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-1%
Kontroler MICROSOFT bezprzewodowy Xbox Elite Series 2 Czarny
689.00
Media Expert
FST-00003 Elite Series 2 (Czarny) Kontroler Bezprzewodowy MICROSOFT
699.00
MediaMarkt.pl

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

Kontroler bezprzewodowy Xbox Elite 2

wyprodukowany z myślą o potrzebach najszczególniej ambitnych graczy nowy kontroler bezprzewodowy Xbox Elite 2 proponuje ponad 30 nowych możliwości mistrzowskiej gry. Powiększ swoje możliwości z nowymi drążkami o dostosowywanej czułości, strzelaj jeszcze szybciej dzięki blokadzie spustów i celuj staranniej dzięki gumowym uchwytom.Zbudowany pod kątem produktywności

Zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych ambitnych graczy, całkowicie nowy bezprzewodowy kontroler Xbox Elite Series 2 oferuje ponad 30 nowych sposobów, żeby grać jak zawodowiec. Zwiększ celność dzięki nowym drążkom z dostosowywanym oporem ruchu, strzelaj jeszcze szybciej dzięki krótszym blokadom spustów i nie strać celu z oczu dzięki zrównoważonemu, pokrytemu gumą uchwytowi.


dostosowany do Ciebie

przypasuj kontroler do swego stylu gry, dobierając wymienne drążki i łopatki. Możesz także zapisać na kontrolerze do 3 własnych profili, a także 1 profil domyślny i przełączać się pomiędzy nimi ekspresowo przy pomocy przycisku. Korzystając z komunikacji bezprzewodowej, technologii Bluetooth lub znajdującego się w zestawie przewodu USB-C, można grać na konsoli Xbox One i urządzeniach z systemem Windows 10*.


Więcej możliwości spersonalizowania

Odkryj nieograniczone możliwości regulowania w aplikacji Akcesoria Xbox. Możesz zastosować oryginalne opcje konfiguracji, w tym korektę stref martwych i mapowanie przycisków do poleceń głosowych, takich jak „nagraj to" lub „zrób zrzut ekranu".


Przygotowany na długą rozgrywkę

dzisiaj możesz grać jeszcze dłużej dzięki akumulatorowi, który starcza na 40 godzin, i udoskonalonym elementom, które są zbudowane tak,starczyły na dłużej. Kontroler można ładować równocześnie w futerale, jak i bez niego za pomocą załączonego przewodu USB-C i stacji ładującej*.


* Czas pracy baterii różni się znacząco w zależności od wykorzystania dodatkowych akcesoriów, sposobu wykorzystywania i innych czynników. Testy zostały przeprowadzone poprzez Microsoft z zastosowaniem sprzętów znajdujących się w fazie przedprodukcyjnej. Xbox.com/elitebattery. Funkcje aplikacji Akcesoria Xbox — w tym mapowanie przycisków i konfiguracja profili — są przystępne tylko na konsolach Xbox One i na urządzeniach z systemem Windows 10. Może być wymagana aktualizacja systemu operacyjnego.


Zawartość opakowania
  • Bezprzewodowy kontroler Xbox Elite Series 2
  • Futerał
  • zestaw 6 drążków: standardowy (2), tradycyjny (2), dłuższy (1), szerszy wypukły (1)
  • zestaw 4 łopatek: średnia (2), Mini (2)
  • zestaw 2 padów kierunkowych: charakterystyczny, gładki
  • Narzędzie do regulacji drążków
  • Stacja dokująca do ładowania
  • przewód USB-C