RETRO GAMES Amiga 500 Mini promocja 2024

Cena399.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Retro Games
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

Witamy w latach 80-tych i szczytowym okresie 16-bitowych komputerów osobistych. Amiga 500, wydana w 1987 roku, wyposażona była w 16/32-bitowy procesor, 512 kilobajtów pamięci RAM oraz całą gamę niestandardowych układów do produkcji najkorzystniejszego w swojej klasie dźwięku i obrazu.

prezentujemy THEA500 Mini, kompaktową interpretację tego konwencjonalnego komputera domowego. Zaopatrzony w doskonałą emulację nie tylko oryginalnej A500, lecz także Advanced Graphics Architecture (AGA) z A1200. Zagraj w jedną z 25 konwencjonalnych gier Amigi, wybranych z prostej w obsłudze karuzeli, w tym w takie tytuły jak Alien Breed 3D, Another World, Simon the Sorcerer i Worms. Możesz także załadować swoje własne gry z pamięci USB dzięki obsłudze WHDLoad i szerokiej gamie opcji do wyboru. Ponadto w każdej chwili możesz zapisać i wznowić grę, aby ułatwić sobie ukończenie tych najtrudniejszych klasyków.

THEA500 Mini jest zaopatrzone w oryginalną 2-przyciskową mysz i nowo zaprojektowany 8-przyciskowy dokładny gamepad, zezwalający na dobór metody sterowania. By uzyskać dopełniającą funkcjonalność i uzupełnić klawiaturę ekranową, możesz podłączyć zewnętrzną charakterystyczną klawiaturę PC.

Konsola ma system operacyjny w języku polskim (preinstalowane gry w języku angielskim).

- posiada 25 tradycyjnych gier Amiga, w tym: Alien breed 3D, Another World, ATR: All terrain Racing, Battle Chess, Cadaver, Kick Off 2, Pinball Dreams, Simon the Sorcerer, Speedball 2: Brutal Deluxe, The Chaos Engine, Worms: The Director's Cut, Zool: Ninja Of The ''Nth'' Dimension

- Emuluje Amiga 500, 600 i 1200 (ECS/OCS/AGA)

- zezwala na zapisywanie i wznawianie gry

- Możliwość dodawania własnych gier przez USB*, aktualizacji oprogramowania i podłączenia własnego urządzenia. THEA500 Mini jest kompatybilne z setkami tradycyjnych gier z komputera Amiga i dem, wykorzystując WHDLoad dla prostoty obsługi (gry muszą być legalnie pozyskane / kupione od ich prawnych właścicieli).

* Wymagana własnej pamięć USB (brak w pakiecie).

- 50/60 Hz w 720p HD przez HDMI.

- sporo opcji skalowania i filtr CRT.