SPC Gear GD100 (biały) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem SPC Gear GD100 (biały) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1069.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear GD100 (biały)
1069.00
OleOle!
SPC Gear GD100 (biały)
1069.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

SPC Gear GD100 Onyx White to biurko, które może stać się trzonem stanowiska komputerowego, zbudowanego z jasnych akcesoriów i peryferii. Każdy element biurka został zaprojektowany posiadając na uwadze wygląd istotnie wytrzymałego i zjawiskowego minerału onyks w rzadko spotykanej, białej odmianie. Biurko zaopatrzone jest w szereg poręcznych rozwiązań upraszczających schludne ułożenie przewodów: metalową półkę pod wyprofilowanym blatem, płaską, gumową przelotkę oraz przepusty w nogach. Dzięki nim użytkownik może estetycznie zaaranżować okablowanie w taki sposób, żeby nie rzucało się w oczy. Karbonowe wykończenie blatu nie tylko perfekcyjnie wygląda, ale jest także nietrudne w czyszczeniu i wytrzymałe na zadrapania.

PRZYKUWAJĄCY WZROK, JASNY DESIGN
Wygląd zaaranżowanego stanowiska komputerowego jest tak samo ważny, co jego funkcjonalność. Dlatego również design biurka GD100 Onyx White wzorowany jest na białej odmianie unikatowego i wytrzymałego minerału, jakim jest onyks kompozycja mebla przepełniona jest białymi, metalicznymi oraz szarymi elementami. Dzięki takiej stylistyce GD100 Onyx White jest znakomitym dopełnieniem jasnego stanowiska komputerowego, składającego się z białych peryferii i akcesoriów.

wielka POWIERZCHNIA BLATU
Biurko SPC Gear GD100 Onyx White zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby jak najlepiej wykorzystać ograniczoną przestrzeń w pomieszczeniu zezwalając na zaaranżowanie wygodnego stanowiska, które nie będzie ograniczało Twoich możliwości podczas intensywnej rozgrywki. W GD100 w odróżnieniu od powszechnie stosowanych bocznych przelotek z plastiku, które uniemożliwiają postawienie na blacie komputera gumowa przelotka umiejscowiona jest w centralnej części biurka. Dzięki takiemu rozwiązaniu na głębokim blacie mieści się pełnowymiarowa obudowa ATX wraz z dużą podkładką pod mysz.

GUMOWA PRZELOTKA
Przy organizacji okablowania przyda się kompletnie płaska, niewystająca ponad blat biurka szeroka przelotka zbiera kable w jedno miejsce, eliminując niepotrzebny bałagan na i pod powierzchnią biurka, a dzięki wykonaniu z gumy jest wytrzymała, a także zapobiega ich nadmiernemu przemieszczaniu się.

PRZEPUSTY W NOGACH
Specjalnie przygotowane przepusty w obu nogach biurka SPC Gear GD100 pozwalają na komfortowe poprowadzenie przewodów w środku nóg od podłogi aż po sam blat. Otwory w nogach pozwalają na przełożenie wtyczek o maksymalnym wymiarze 3×5 cm.

METALOWA PÓŁKA NA LISTWĘ ZASILAJĄCĄ
Kolejne udogodnienie to znajdująca się tuż pod blatem biurka metalowa półka na listwę zasilającą dzięki niej wszystkie kable zasilające są w zasięgu ręki. Nie będziesz się już martwić o szereg zwisających przewodów czy krótki kabel zasilający od monitora i zbyt odległe umiejscowienie biurka od kontaktu.

RZEPY
Okiełznanie okablowania na wymarzonym stanowisku gracza nigdy nie było prostsze. W zestawie wraz z biurkiem odszukasz także komplet rzepów, pomocnych przy aranżacji przewodów. Możesz nimi spiąć wszystkie kable od peryferii w jeden schludny pęk.

PLASTIKOWE ZAWIESZKI
dołączone do biurka plastikowe zawieszki zezwalają na podwieszenie zwisających kabli w strategicznych miejscach, utrzymując je w ryzach. Równocześnie przewody od peryferii, jak i ten od listwy zasilającej, możesz podwiesić tuż pod blatem, poza zasięgiem wzroku.

WYPROFILOWANE WYCIĘCIE Z TYŁU
Dosunięte do ściany biurko utrudnia przygotowanie wymarzonego stanowiska gracza. Dzięki przemyślanemu kształtowi wycięcia z tyłu blatu SPC Gear GD100 Onyx White, można prosto zamontować uchwyt do monitora czy w razie potrzeby poprowadzić dodatkowe kable, unikając otarć i zabrudzeń na ścianie oraz przesuwania całego stanowiska.

powłoka O KARBONOWYM WZORZE
Biały blat został dopracowany powłoką o ciekawym, karbonowym wzorze, dzięki któremu biurko wygląda schludnie i przykuwa wzrok. Powierzchnia blatu jest także niepodatniejsza na zadrapania, a jego faktura powiększa przyczepność podkładki pod myszkę.

WYTRZYMAŁA I jednostajnA budowa
Podstawą biurka są dwie wielkie, stalowe nogi. Ich spory profil zapewnia wysoką stabilność, a odkręcane gumowe nóżki chronią podłogę i zezwalają na wypoziomowanie biurka w razie nierówności. Wytrzymały, drewniany blat został umocniony dodatkowymi podporami.

właściwości specyficzne:

  • całkowicie jasny design (Onyx White),
  • Zajmuje stosunkowo niedużo miejsca przy jednoczesnej znacznej przestrzeni blatu,
  • Wycięcie z tyłu blatu do schowania uchwytu na monitor,
  • Gumowe przeloty na przewody w blacie i w nogach,
  • Metalowa półka na przewody i listwę zasilającą,
  • Wytrzymała, stalowa kompozycja.