gd700 marki Spc gear promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem gd700 marki Spc gear oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1299.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
SPC Gear GD700
1299.00
RTV EURO AGD
SPC Gear GD700
1299.00
OleOle!

Parametry

Producent:SPC Gear
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

SPC Gear GD700 to biurko z przestronnym blatem, o zrównoważonej i wytrzymałej konstrukcji, z możliwością dobrania wysokości do potrzeb użytkownika. Duży i głęboki blat pozwala ustawić sporo akcesoriów, a także peryferii komputerowych, w tym szeroką podkładkę pod mysz, pełnowymiarową klawiaturę, a choćby kilka monitorów.

wygodne gumowe przeloty w blacie ułatwiają ułożenie przewodów, a dzięki specjalnym trzem wycięciom z tyłu blatu można schować zarówno ramiona uchwytów na monitory, jak i przewody zasilające. Na dodatek istnieje możliwość zamontowania pod blatem metalowego uchwytu na słuchawki jednocześnie po lewej, jak i po prawej stronie.

Regulacja wysokości biurkaW GD700 możliwa jest ręczna zmiana wysokości, poprzez ustawienie jej w jednej z czterech wcześniej ustalonych pozycji (72, 75, 78 lub 80 cm) i zabezpieczenie wybranego poziomu za pomocą metalowych trzpieni, wpinanych w stalowe nogi biurka.

Tak pokaźny zakres regulacji zezwala na dobranie pozycji blatu do wysokości, a także preferencji użytkownika, podnosząc tym samym ergonomię stanowiska. Przestronny blatBiurko GD700 zostało wyposażone w blat o głębokości 78 cm oraz szerokości aż 150 cm.

sprawia to, że zmieszczą się na nim wszystkiego typu akcesoria komputerowe i peryferia. Z powodzeniem można ustawić na nim co najmniej dwa monitory (liczba monitorów jest uzależniona od ich wielkości, mierzonej w calach, rodzaju, np.

ultrawide), pełnowymiarową klawiaturę, podkładkę w wymiarze XXL, głośniki komputerowe, mikrofony i mnóstwo, sporo więcej. Tak znaczna przestrzeń do dyspozycji pozwala użytkownikowi zbudować stanowisko komputerowe według własnych upodobań i przyzwyczajeń, niemal nie ograniczając go pod względem wolnego miejsca.

wygodna organizacja przewodówW biurku GD700 zaimplementowano specjalne przepusty, a także zaczepy do prostego i schludnego poprowadzenia przewodów. W centralnej części blatu znajdują się dwa przepusty zabezpieczone gumowymi zaślepkami, w których można schować przewody, np.

od myszki, klawiatury, słuchawek czy również zasilające monitory. W dodatku w stalowych nogach GD700 umieszczono ogumowane przeloty na przewody zasilające. Poprowadzone poprzez przeloty kable wyglądają schludnie i zarazem zajmują mniej miejsca na powierzchni roboczej biurka oraz pod blatem.

Zaczepy do podwieszenia przewodówW pakiecie wraz z biurkiem użytkownik dostaje cztery samoprzylepne zaczepy, które pozwalają na podwieszenie przewodów pod blatem. Spięcie przewodów w jeden pęk usprawnia także organizację kabli.

Metalowy wieszak na słuchawkiWraz z biurkiem GD700 dołączony jest wytrzymały, metalowy wieszak na słuchawki do zamontowania pod blatem. Wieszak został obłożony miękką pianką, która uniemożliwia wycieraniu się obicia pałąka słuchawek.

w dodatku uchwyt można zamontować w jednej z czterech pozycji na przednich lub bocznych krawędziach blatu po lewej i prawej stronie zależnie od preferencji. Metalowa półka na listwę zasilającąNa spodzie blatu w biurku GD700 jest zamontowana pojemna metalowa półka, na której bez trudu zmieści się listwa zasilająca.

dodatkowo w półce znajdują się trzy otwory, przez które można przełożyć wtyczki przewodów zasilających. Dzięki półce wszystkie przewody wraz z listwą będą się znajdować w jednym miejscu i nie będą zajmować przestrzeni, leżąc na podłodze lub powierzchni roboczej biurka.

Wyprofilowane wcięcia z tyłu blatuZ tyłu blatu GD700 znajdują się trzy wcięcia o głębokości 5 cm. Dzięki nim można zamontować uchwyty na monitory bez odsuwania biurka od ściany. Można dodatkowo poprzez nie poprowadzić przewody zasilające od monitorów.

Wcięcia zezwalają na montaż uchwytów w trzech pozycjach po lewej, prawej albo w środkowej części biurka. Dzięki czemu łatwo można zbudować dostosowane do potrzeb stanowisko komputerowe. Wygodne wcięcie z przodu blatuZ przodu blatu GD700 znajduje się specjalne, znaczne wcięcie.

Jego łagodnie wyprofilowana krawędź rozszerza wygodę korzystania z biurka, ponieważ usprawnia ułożenie ramion na blacie, dzięki temu jego krawędź jest niemal niewyczuwalna nawet w trakcie długich posiedzeń przed komputerem.

Karbonowa i matowa warstwaTrzyczęściowy blat biurka GD700 został doszlifowany wytrzymałą, wytrzymałą na zarysowania okleiną. Dwa zewnętrzne skrzydła pokryto powłoką o karbonowym wzorze, nadającym biurku gamingowego, drapieżnego stylu.

Wewnętrzny składnik pokryto równie wytrzymałą, matową okleiną o przygładzonej fakturze. Solidna i zrównoważona budowaPodstawa biurka GD700 jest zbudowana na fundamencie masywnych stalowych nóg, a także stalowych wzmocnień pod blatem.

Pod nogami zostały zamontowane ogumowane stopki zapobiegające przesuwaniu się biurka. Dzięki szerokim stalowym nogom biurko jest nad wyraz stabilne, a grube metalowe belki pod blatem przydają mu sztywności.

Taka budowa sprawia, iż GD700 jest w stanie wytrzymać obciążenie choćby 80 kg. Atrybuty standardowe biurka SPC Gear GD700: dostosowywana wysokość biurka, obszerny i głęboki blat, Przepusty w blacie i w nogach, Przyklejane zaczepy do łatwej organizacji przewodów, Metalowy, wytrzymały wieszak na słuchawki, spora, metalowa półka pod blatem na przewody i listwę zasilającą, Trzy wcięcia z tyłu blatu do schowania uchwytów na monitory lub przewodu, wygodne, wyprofilowane wcięcie z przodu blatu, Wytrzymała karbonowa oraz matowa warstwa blatu, mocna konstrukcja, wytrzymująca do 80 kg obciążenia.

Funkcje specjalne: dostosowywana wysokość biurkaAkcesoria w zestawie: elementy montażowe, Instrukcja konstrukcji. Pozostałe cechy: Sposób zmiany wysokości blatu: ręczny Grubość blatu: 18 mm Przepusty w nogach: Tak Materiał nóg: stal Materiał blatu: drewno (MDF) Maksymalne obciążenie: 80 kg...