Zestaw chorus biały marki Logitech promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Zestaw chorus biały marki Logitech oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 339.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Zestaw LOGITECH Chorus Biały
339.99
Media Expert
Zestaw LOGITECH Chorus Biały
339.99
Avans.pl
Zestaw LOGITECH Chorus Biały
339.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:LOGITECH
Kategoria:Pozostałe gry i konsole

Opis

zawsze bądź gotowy, aby przenieść się do nowych światów z maksymalną wygodą i swobodą. Eksploruj i baw się krajobrazami dźwiękowymi, które po prostu płyną do Twoich uszu. CHORUS został zaprojektowany specjalnie dla Meta Quest 2, żeby stanowić najlepszą integrację dźwięku.

Dzięki czystemu, naturalnemu dźwiękowi i świadomości otaczającego Cię świata możesz spędzić więcej czasu w Metaverse. Forma, funkcja, dostosowanie - wszystko perfekcyjnie przypasowane do Meta Quest 2. Proste mocowanie do wszelkich trzech pasków Meta Quest 2.

Złącze przejściowe USB-C podłącza się do Meta Quest 2, nie wymaga baterii. Tylko ładowanie za pomocą opcjonalnego kabla USB-C dołączony kabel USB-C zezwala na tylko ładowanie. Poznaj CHORUS. Najczystsza realna integracja dźwięku Meta Quest 2.

CHORUS osiąga nowy poziom wciągającego, ultrarealistycznego dźwięku dzięki nowemu podejściu do konstrukcji zestawu słuchawkowego z indywidualnie dostrojoną akustyką bez słuchawek. Nic w uchu ani wokół niego nie przeszkadza w grze, treningu czy kreatywności.

Nic nie dotyka Twoich uszu. Jedyne, co poczujesz, to przyprawiające o dreszcze, żywe krajobrazy dźwiękowe VR....