Karty afirmacyjne kobiet.om - natalia kaleta marki Wings of mind promocja 2021

sprawdź dostępność w sklepie OSMPower.pl

Parametry

Producent:WINGS OF MIND
Kategoria:Pozostałe gry towarzyskie

Opis

pań.om

to projekt skierowany do wszystkich kobiet. Tych młodych, dojrzałych, mam, businesswoman, artystek i tych dopiero poszukujący swojej drogi. W tytule tej linii występuje na dodatek słowo „OM". Jest to wibracja czegoś nowego, początek wszelkiego, nasze źródło. I taką wibrację niosą ze sobą afirmacje znajdujące się w tej talii.

Słowa mają niezwykłą moc!

Przy każdej ważnej okazji, składając naszym bliskim życzenia, przenosimy przez nie pozytywny ładunek, życzliwość i dobroć. Łagodzimy za ich pomocą obfity, pocieszamy, opisujemy swoje uczucia, doceniamy i wspieramy. Towarzyszą nam cały czas, dlatego warto zadbać o to,zawsze niosły ze sobą pozytywny ładunek i dawały poczucie bezpieczeństwa i spokój. A co gdyby tak zacząć kierować te korzystne słowa jeszcze do siebie?Każdego dnia, nie tylko życzyć sobie dobrze, lecz i powtarzać pewne zwroty, aby coś w sobie docenić, zmienić lub aktywować. Nasz mózg nie jest obojętny na działania, które są powtarzalne. Słowa, dobrze jak dodają otuchy naszym bliskim, są dodatkowo w stanie dać wiarę w siebie nam i zachęcić nas do zmiany perspektywy postrzegania swojego życia.

Afirmacje

Niekorzystne myśli, w których kreowaniu jesteśmy mistrzami, powinniśmy zastąpić tymi pozytywnymi. Nie po to, żeby żyć zupełnie w oderwaniu od rzeczywistości, ale po to by zbierać i rozwijać w sobie siłę i motywację, np. Do tego, aby sterować swoim życiem i podwyższać się wtedy, kiedy zdarzy nam się upaść. Nie wprowadzaj organizmu w stan gotowości, a ciała w stan napięcia. Zacznij patrzeć na życie z przyjemnością i wdzięcznością. korzystne słowa i wzmacniające myśli, mają za zadanie rozbudzić w nas chęć życia, pasję, motor do rozwoju.

W tej niezwykłej talii wynajdziesz 65 kart. Każda z nich niesie afirmację na jeden dzień. Miej ją przy sobie lub powieś w widocznym miejscu i pozwól rozbudzać w sobie jej moc.