zbook fury g11 - intel core i9-14900hx/rtx 3500 ada/32gb/1tb/win11pro (62x79ea) marki Hp promocja 2024

Cena18999.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie MAT Usługi Informatyczne

Parametry

Producent:HP
Kategoria:Pozostałe komputery

Opis

mobilna stacja robocza HP ZBook Fury G11

Możliwość równoczesnego wykonywania wielu intensywnych zadań

Realizuj momentalnie niezwykle wymagające projekty graficzne z procesorem Intel®, a także zintegrowaną albo oddzielną kartą graficzną.

Modernizuj. Rozbudowuj. Zmieniaj.

Postaw na przestrzeń dyskową i pamięć RAM rodem z komputera stacjonarnego, z możliwością zwiększenia. Dzięki niewymagającemu narzędzi dostępowi do podzespołów rozbudowa urządzenia jest szczególnie prosta.

Wąska ramka gwarantująca pokaźniejszą przestrzeń ekranową.

Urzeczywistnij swoje projekty na perfekcyjnej jakości ekranie z wąską ramką, z którym zobaczysz jeszcze więcej treści.

Windows 11

Pracuj z dowolnego miejsca bez utraty wydajności albo bezpieczeństwa, korzystając z systemu Windows 11 wspomaganego technologią współpracy i łączności HP.

Intel® Core™ Procesor

zwiększ swoją wielozadaniowość i produktywność, dzięki technologii Intel vPro® z procesorem Intel® Core™ i9 nowej generacji, zaprojektowanemu do obsługi złożonych, wielowątkowych aplikacji.

Szybka pamięć masowa HP Z Turbo Drive

Pracuj bez ograniczeń z dowolnego miejsca dzięki lokalnej pamięci masowej PCIe, która jest do 6 razy szybsza niż dyski SATA SSD i do 21 razy szybsza tradycyjne dyski twarde.

niepodatna na zalanie klawiatura

Wypadki się zdarzają – dlatego wyposażyliśmy naszą klawiaturę w otwór odpływowy, tak aby rozlana ciecz mogła wypłynąć dołem, usprawniając czyszczenie urządzenia.\

najkorzystniejsze w branży funkcje zabezpieczeń

Każdy komputer jest standardowo wyposażony w zaawansowane funkcje zabezpieczeń. Zabezpieczenia systemu, takie jak HP Sure Start – pierwszy w branży, samonaprawiający się BIOS – sprawiają, że Twoje urządzenie jest prawidłowo zabezpieczone, podobnie jak Twoje informacje i tożsamość.