Tp-link Moduł sfp tl-sm321b-2 (6935364072940) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Tp-link Moduł sfp tl-sm321b-2 (6935364072940) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 55.2 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-15%
Moduł SFP TP-LINK TL-SM321B-2
55.20
Avans.pl
Moduł SFP TP-LINK TL-SM321B-2
64.99
Media Expert

Parametry

Producent:TP-LINK
Kategoria:Pozostałe komputery

Opis

detale techniczne

atest środowiskowy (stabilnego rozwoju)

RoHS

Warunki pracy

Dopuszczalna wilgotność względna

5 - 90%

Zakres temperatur (eksploatacja)

0 - 70 °C

Zakres temperatur (przechowywanie)

-40 - 80 °C

Zakres wilgotności względnej

10 - 90%

skuteczność

Maksymalna szybkość przesyłania danych

1250 Mbit/s

typ transceivera SFP

Swiatłowód

Złącze światłowodowe

LC

Standardy komunikacyjne

IEEE 802.3z

Wsparcie dla Single-mode fiber (SMF)

Tak

Maksymalny dystans transferu

1000 m

Obsługiwane średnice kabla światłowodowego

9/125 µm

kanon karty sieciowej SFP

BX

Zwielokrotnianie długości fal (Wavelength-division multiplexing (WDM))

Tak

wariant interfejsu

SFP

Wsparcie dla Multi-mode fiber (MMF)

Nie

dane logistyczne

Kod zharmonizowanego systemu (HS)

85369010