Pad force gc20 v2 white - s10-04g0020-ec4- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Msi promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pad force gc20 v2 white - s10-04g0020-ec4- zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! marki Msi oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 169.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-6%
Kontroler MSI Force GC20 V2 Biały
169.00
Avans.pl
MSI Force GC20 V2 do PC, Android - przewodowy - biały
179.00
OleOle!

Parametry

Producent:MSI
Kategoria:Pozostałe kontrolery do gier

Opis

Graj jak chcesz

MSI Force GC20 V2 idealnie dostosowuje się do Twoich potrzeb, gwarantując totalny komfort podczas grania w ulubione gry. Kontroler o białym designie zintegruje się wyglądem do każdego sprzętu, z którym go złączysz. Urządzenie możesz bratać równocześnie z komputerem stacjonarnym, jak i smartfonem czy konsolą, działającymi w oparciu o system Android.

Funkcjonalność przycisków

Na kontrolerze znajduje się 15 przycisków, które zostały rozmieszczone w najszczególniej dogodny dla Ciebie sposób. Nietrudny dostęp do wszystkich guzików usprawni sterowanie postaciami i pojazdami w grze. Oprócz tego istnieje możliwość zaprogramowania przycisków, przez przypisanie im funkcji odpowiednich do rodzajów gier. Triggery z serii Force GC zapewnią nieprzeciętne wrażenia podczas wirtualnych wyścigów. Drążki analogowe kontrolera zostały ulepszone, abyś mógł cieszyć się wyśmienitą płynnością ruchu podczas poruszania się pojazdem, czy wymierzaniem celownika w przeciwnika.

odporność urządzenia

Przyciski, w które został wyekwipowany kontroler, znamionują się wysoką trwałością. Przełączniki przycisków w MSI Force GC20 V2 wytrzymają do dwóch milionów kliknięć, co świadczy o długiej żywotności kontrolera.

Wczuj się w grę

Dzięki dwóm silnikom wibracyjnym zastosowanym do kontrolera masz możliwość uzyskania wyśmienitych wrażeń podczas sterowania pojazdami lub innymi elementami w grze. Kontroler wibruje wraz z Twoimi ruchami w grze, gwarantując realistyczne wrażenia i możliwość jeszcze lepszego odczucia atmosfery rozgrywki.

Zawartość zestawu

pakiet gromadzi: kontroler MSI Force GC20 V2 w odcieniu białym, nakładkę na D-Pad, przewód USB, instrukcję obsługi, a także kartę gwarancyjną.

informacje techniczne