Pdp switch pad przewodowy rock candy mini zelda (0708056068318) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Pdp switch pad przewodowy rock candy mini zelda (0708056068318) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 109.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
PDP Rock Candy Mini Zelda do Nintendo Switch Przewodowy
109.00
RTV EURO AGD
PDP Rock Candy Mini Zelda do Nintendo Switch Przewodowy
109.00
OleOle!

Parametry

Producent:PDP
Kategoria:Pozostałe kontrolery do gier

Opis

wyjątkowA seria PADÓW ROCK CANDY • oficjalna licencja Nintendo Ciesz się pełnią rozgrywki i wyróżnij się dzięki kontrolerowi z linii Rock Candy! Wybierz swój ulubiony odcień i ciesz się wspaniałą stylistyką padów z kolekcji Rock Candy.

dzisiaj możesz wybrać swójkontroler na Nintendo Switchw jeszcze żywszych kolorach. Candy to cukierek, rock to silne brzmienie – takie połączenie gwarantuje masę frajdy z rozgrywki. Projektanci z producenta PDP stworzyli ten kontroler z myślą o fantastycznej zabawie i wyrazistej kolorystyce.

Pady z serii Rock Candy podkreśla żywa kolorystyka i wykorzystanie przezroczystej pokrywy z poliwęglanu. Zajrzyj do wewnętrznych obwodów kontrolera i ciesz się jego unikalną stylistyką. Ten przewodowy kontroler jest ergonomicznyi doskonale układa się w każdej dłoni niezależnie od wieku.

Odłączany 2,5 metrowy przewód zapewni dużo miejsca do gry, a wklęsłe drążki analogowe zaprojektowano z myślą o słusznej precyzji. • klarowne pokrywy z poliwęglanu w żywych kolorach pozwalają zobaczyć wewnętrzne obwody kontrolera • Ergonomia i komfortowe dostosowania pada do każdej dłoni • wytworne, wklęsłe drążki na kciuki słuszną precyzję • gromadzi odłączany 2,5-metrowy przewód micro USB • Oficjalnie licencjonowane poprzez Nintendo...