Elizabeth arden prevage anti-aging day cream spf 30 antiaging_pflege 50.0 ml promocja 2023

Cena538.09
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Elizabeth Arden
Kategoria:Pozostałe kosmetyki do twarzy

Opis

Stres oksydacyjny, taki jak słońce, dym i zanieczyszczenie powietrza, przyczyniają się do pojawienia oznak starzenia się skóry. Elizabeth Arden w linii Prevage wykorzystuje dlatego nowoczesną technikę idebenonu..

Ten aktywny element ma szczególnie wysoki poziom antyoksydantów i chroni skórę przed wpływami zewnętrznymi. W dodatku formuła kosmetyku ma kompleksowy współczynnik ochrony przeciwsłonecznej 30,bronić skórę przed słońcem.

W związku z tym, iż suchość jest również niekorzystna dla zachowania zdrowego wyglądu, krem Anti-Aging Day Cream SPF 30 działa jak skoncentrowany nawilżacz. _x005F _x005F Wielokrotnie nagradzana pielęgnacja anti-aging dla naturalnie spektakularnej skóry _x005F _x005F Po oczyszczeniu twarzy nanoś krem na dzień.

Należy to zrobić przed wystawieniem skóry na słońce. Działanie kremu Anti-Aging Day Cream SPF 30 możesz zintensyfikować, łącząc go z innymi produktami od Elizabeth Arden. Do tego celu polecamy serum na dzień Anti-Aging Daily Serum i krem na noc Anti-Aging Overnight Cream z linii Prevage.

Według badań stosowanie kosmetyków skutkuje promienną i równomierną cerą. Suche typy skóry są przyjemnie miękkie w dotyku oraz intensywnie nawilżone. Efektem jest młodszy wygląd i redukcja oznak starzenia, takich jak zmarszczki albo plamy pigmentacyjne.