LOREAL MEN EXPERT KREM PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA - KREM PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem LOREAL MEN EXPERT KREM PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA - KREM PRZECIW OZNAKOM ZMĘCZENIA oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 33.5 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
L´Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Daily Moisturising Lotion krem do twarzy na dzień 50 ml dla mężczyzn
33.50
E-Glamour.pl
L´Oréal Paris Men Expert Hydra Energetic Daily Moisturising Lotion krem do twarzy na dzień 50 ml dla mężczyzn
33.60
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Loreal
Kategoria:Pozostałe kosmetyki do twarzy

Opis

Kosmetyki L’Oréal Paris dbają o piękno kobiet i panów na całym świecie już od ponad 100 lat. Grupa L'Oréal, w której posiada się L'Oréal Paris, jest światowym liderem w dziedzinie urody. Kosmetyki do makijażu, kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy i ciała, włosów oraz paznokci, i kosmetyki dla panów, odpowiednie w każdym wieku i dla każdego typu cery, to wszystko znajduje się w portfolio owej producenta.

Filozofia ów kosmetycznego giganta spoczywa w poszukiwaniu bezpiecznych, pomysłowych i sprawnych towarów. Dzięki energicznym badaniom, wytworne produkty L'Oréal Paris są wciąż ulepszane tak, by jak najefektywniej pomogły swoim użytkownikom na drodze do doskonałości.

równocześnie jednak L'Oréal Paris stara się,najistotniej nowoczesne produkty były dostępne dla wszystkich. Nieszablonowa wizja atrakcyjna, zawarta w legendarnym haśle: "Bo jesteś tego warta", wspierana jest poprzez 35 różnych światowych ambasadorów, takich jak Jennifer Lopez, Jane Fonda, Eva Longoria, Julianne Moore, Liya Kebede, Karlie Kloss, Doutzen Kroes lub Gong Li.