koleston perfect me+ special blonds haartoenung 60.0 ml marki Wella promocja 2022

Cena75.29
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Wella
Kategoria:Pozostałe kosmetyki do włosów

Opis

Dzięki farbom do włosów Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds możesz stworzyć niepowtarzalne i wyraziste odcienie blondu, od naturalnego, jasnego blondu do popielatego złota i jasnej masy perłowej.

Farby do włosów świetne krycie, intensywność i połysk koloru oraz powodują, iż siwe włosy łatwo znikają. Oprócz czarujących odcieni blondu, dzięki Special Blonds możesz rozjaśnić swoje włosy aż do pięciu tonów.

barwy włosów są też wzbogacone w 25% regenerujących elementów aktywnych i lipidy, dzięki temu Twoje włosy są zadbane już podczas koloryzacji. Wynikiem są giętkie, miękkie włosy o intensywnym połysku i wyjątkowym blasku.Tak stosuje się farbę do włosów Wella Koleston Perfect Me + Special BlondsW przeciwieństwie do innych koloryzacji Koleston Perfect Me+, Special Blonds miesza się w proporcji 1:2 ze środkiem utleniającym Welloxon Perfect.

Możesz wybierać pomiędzy zawartością wodoru wynoszącą dziewięć lub dwanaście procent. Po wymieszaniu miksturę nakłada się równomiernie na suche włosy. To, jak długo ma oddziaływać farba włosów, zależy od mocy kremu utleniającego i pożądanego efektu koloryzacji.

Special Blonds można zintensyfikować lub poprawić, dodając ponadto Perfect Me+ Special Mix.