Elizabeth arden prevage clinical lash + brow enhancing serum wimpernpflege 4.0 ml promocja 2023

Cena351.09
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:Elizabeth Arden
Kategoria:Pozostałe kosmetyki pod oczy

Opis

przepiękne brwi i rzęsy dopełniają makijaż i podkreślają lśnienie oczu. Z Clinical Lash + Brow Enhancing Serum od Elizabeth Arden kobiety uzyskują efektownie wyglądające rzęsy i brwi w ciągu 14 dni. Wysokiej jakości serum z linii kosmetyków Prevage zostało opracowane poprzez lekarzy i naukowców, a także przetestowane klinicznie.

Dzięki kompleksowi potrójnego peptydu, który został specjalnie opracowany dla serum, brwi i rzęsy wyglądają na pełniejsze i młodsze niż kiedykolwiek wcześniej._x005F _x005F Pełne brwi i atrakcyjne rzęsy w mgnieniu oka_x005F _x005F Działanie kompleksu potrójnego peptydów wspomagają roślinne komponenty i witaminy.

Przy regularnym wykorzystywaniu rzęsy i brwi regenerują się, a łamliwość włosków jest zminimalizowana. Clinical Lash + Brow Enhancing Serum od Elizabeth Arden nakłada ochronny film na rzęsy i brwi. Broni włosy przed zgubnym wpływem środowiska i intensywnym nasłonecznieniem.

Aby serum z linii kosmetyków Prevage w pełni mogło rozwinąć swoje działanie, należy je stosować codziennie. Aktywne i komponenty Clinical Lash + Brow Enhancing Serum od Elizabeth Arden wspaniale nadają się też do wrażliwych typów włosów i skóry.