Schmidts Dezodorant kokos i ananas 58 ml (sztyft) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Schmidts Dezodorant kokos i ananas 58 ml (sztyft) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 35.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Schmidt's Coconut + Pineapple Deodorant Stick 58ml
35.99
ESTYL.pl
Dezodorant kokos i ananas sztyft 58 ml Schmidt's
53.89
biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:SCHMIDTS
Kategoria:Pozostałe kosmetyki

Opis

Schmidt's Coconut + Pineapple Deodorant Stick to naturalny dezodorant w sztyfcie do skóry wrażliwej. Co szczególnie ważne, ten towar nie gromadzi soli aluminium, które posiadają negatywny wpływ na nasze zdrowie (a są w większości konwencjonalnych dezodorantów i antyperspirantów).Kosmetyk nie podrażnia delikatnego naskórka pod pachami, pielęgnuje go, nawilża i minimalizuje dyskomfort po goleniu.Dezodorant Schmidt's Coconut + Pineapple Deodorant Stick jest optymalny zarówno dla pań, jak i panów.

posiada świeży, lekki, egzotyczny i naturalny zapach, cudownie otulający sylwetkę i chroniący przed nieprzyjemnym aromatem poprzez cały dzień. Specyfik jest w całości wegański, bezpieczny dla skóry, pozbawiony nienaturalnych aromatów i glikolu propylenowego, a także bezglutenowy.

wyśmienite rozwiązanie dla osób, którym nie jest obojętny los zwierząt oraz zwracają uwagę na bezpieczne i naturalne składy użytkowanych produktów pielęgnacyjnych.W składzie dezodorantu znajdują się: sproszkowana maranta trzcinowa, oleje (kokosowy, jojoba), masło shea, wosk roślinny, witamina E i olejki eteryczne.

Te części zapewniają naturalne zminimalizowanie ilości potu na skórze, neutralizują nieprzyjemną woń, a także pielęgnują i nawilżają wrażliwe obszary pod pachami.artykuł błyskawicznie się wchłania i nie brudzi ciuchów, a jego cudowny zapach pozytywnie nastraja na cały dzień.Dezodorant Schmidt's Coconut + Pineapple Deodorant Stick nie posiada w składzie soli aluminium.

Są one obecne w tradycyjnych dezodorantach i antyperspirantach, ponieważ sprawnie ograniczają wydzielanie potu, obkurczając i częściowo blokując ujścia gruczołów potowych. Jednak ten składnik może mieć wpływ na powiększenie zachorowalności na raka piersi (choć nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone).

Aluminium przenika także bezpośrednio do centralnego układu nerwowego, a wysoki poziom tego metalu w mózgu prowadzi do choroby Alzheimera. Z powyższych powodów warto ograniczyć albo w całości pousuwać użytkowanie dezodorantów z solami aluminium, zastępując je naturalnymi kosmetykami, takimi jak produkty producenta Schmidt's.cechy naturalnego dezodorantu Schmidt's Coconut + Pineapple Deodorant Stick:• unisex - znakomity kosmetyk równocześnie dla pań, jak i mężczyzn• naturalny, niedrażniący skład, trafny do wrażliwej i wymagającej skóry pod pachami• nie posiada w składzie soli aluminium negatywnie wpływających na nasze zdrowie• produkt wegański• neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, otulając sylwetkę cudownym aromatem• artykuł nie jest tłusty ani lepki w dotyku, łatwo wchłania się w skórę• sprawny - aplikacja wymaga jedynie niewiele znaczącej ilości towaruPojemność:58ml