Schmidts Dezodorant węgiel z magnezem 58 ml (sztyft) (59081333) promocja 2020

Cena45.59
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:SCHMIDTS
Kategoria:Pozostałe kosmetyki

Opis

Schmidt's Charcoal + Magnesium Deodorant Stick to naturalny dezodorant w sztyfcie. Co nad wyraz ważne, ten artykuł nie gromadzi soli aluminium, które mają negatywny wpływ na nasze zdrowie (a są w większości konwencjonalnych dezodorantów i antyperspirantów).Dezodorant Schmidt's Charcoal + Magnesium Deodorant Stick jest odpowiedni jednocześnie dla kobiet, jak i mężczyzn.

ma świeży, lekki i naturalny zapach, cudownie otulający sylwetkę i broniący przed nieprzyjemnym aromatem poprzez cały dzień. Specyfik jest całkowicie wegański, bezpieczny dla skóry, pozbawiony sztucznych aromatów i glikolu propylenowego, a także bezglutenowy.

doskonałe rozwiązanie dla osób, którym nie jest obojętny los zwierząt oraz zwracają uwagę na bezpieczne i naturalne składy stosowanych produktów pielęgnacyjnych.W składzie dezodorantu znajdują się: sproszkowana maranta trzcinowa, oleje (kokosowy, jojoba), masło shea, wosk roślinny, witamina E i olejki eteryczne.

Te elementy zapewniają naturalne zminimalizowanie ilości potu na skórze, neutralizują nieprzyjemną woń, a także pielęgnują i nawilżają wrażliwe obszary pod pachami.produkt błyskawicznie się wchłania i nie brudzi ubrań, a jego cudowny zapach pozytywnie nastraja na cały dzień.Dezodorant Schmidt's Charcoal + Magnesium Deodorant Stick nie posiada w składzie soli aluminium.

Są one obecne w klasycznych dezodorantach i antyperspirantach, ponieważ produktywnie ograniczają wydzielanie potu, obkurczając i częściowo blokując ujścia gruczołów potowych. Jednak ten komponent może mieć wpływ na powiększenie zachorowalności na raka piersi (choć nie jest to jeszcze oficjalnie potwierdzone).

Aluminium przenika także bezpośrednio do centralnego układu nerwowego, a wysoki poziom tego metalu w mózgu prowadzi do choroby Alzheimera. Z powyższych powodów warto ograniczyć lub w całości pousuwać używanie dezodorantów z solami aluminium, zastępując je naturalnymi kosmetykami, takimi jak produkty firmy Schmidt's.parametry naturalnego dezodorantu Schmidt's Charcoal + Magnesium Deodorant Stick:• unisex - doskonały kosmetyk zarówno dla pań, jak i panów• naturalny, niedrażniący skład• nie posiada w składzie soli aluminium negatywnie wpływających na nasze zdrowie• produkt wegański• neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, otulając sylwetkę cudownym aromatem• produkt nie jest tłusty ani lepki w dotyku, łatwo wchłania się w skórę• produktywny - aplikacja wymaga jedynie małej ilości produktuPojemność:58ml