L'oreal paris men expert barber club odżywczy krem do brody 50ml (3600523816316) promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem L'oreal paris men expert barber club odżywczy krem do brody 50ml (3600523816316) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 30.67 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
men expert barber club odżywczy krem do brody
30.67
TaniaKsiazka.pl
loreal paris men expert barber club odżywczy krem do brody 50 ml
30.67
Bee.pl

Parametry

Producent:L'oréal paris
Kategoria:Pozostałe kosmetyki

Opis

MEN EXPERT - BARBER CLUB CREAM producenta L'Oréal. Krem do pielęgnacji brody. Pochodzi z linii Barber Club, składającej się z produktów do męskiego zarostu. Posiada przyjemnie lekką konsystencję, która nie pozostawia po sobie tłustej warstwy.

widocznie dodaje pojemności brodzie, dzięki czemu nieprzeciętnie spełni oczekiwania do jej stylizacji. Równocześnie oczyszcza, odżywia i zmiękcza zarost. Dzięki specjalnej formule krem profesjonalnie pielęgnuje też skórę pod brodą, sprawiając, że staje się ona bardziej odżywiona i nawilżana.

towar błogi zapach drzewa cedrowego.Krem do brody. Pielęgnuje i zmiękcza zarost. Odżywia i nawilża skórę pod włosami. Posiada lekką formułę o cedrowym aromacie.