L`OREAL VOLUMETRY ODZYWKA 750 ML, E2363300 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem L`OREAL VOLUMETRY ODZYWKA 750 ML, E2363300 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 59.7 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Loreal Volumetry, odżywka regenerująca cienkie włosy 750ml
59.70
Gobli.pl
Loreal Volumetry Conditioner 750ml
71.00
ESTYL.pl
Loreal Volumetry Intra-Cylane odżywka zwiększająca objętość do włosów cienkich 750ml
79.86
fryzomania.pl
L`OREAL VOLUMETRY ODZYWKA 750 ML
87.00
agneess

Parametry

Producent:LOreal
Kategoria:Pozostałe kosmetyki

Opis

Odżywka Volumetry nadająca długofalową objętość włosom cienkim i delikatnym. Unosi włosy od nasady, wzmacnia i broni włókno włosa. Do spłukiwania.

Działanie

Nowa linia kosmetyków L'Oreal Volumetry nadaje włosom natychmiastowe uniesienie u nasady, widocznie powiększając objętość włosów. Cienki włos jest mniej odporny na urazy, buduje płaską, "przyklapnięta" fryzurę. Kolekcja Volumetry odpowiada na potrzeby włosów cienkich - wzmacnia rdzeń włosa, nawilża włos nie obciążając go, dokładnie oczyszcza skórę głowy, nadając fryzurze uniesienie od nasady.

technika

Nowa formuła Push - Up

  • Kwas Salicylowy - delikatnie oczyszcza skórę głowy, redukuje warstwę łojową, dzięki czemu uniemożliwia "przyklapnięciu" włosów
  • Intra Cylane - wypełnia włókno włosa od wewnątrz, wzmacnia rdzeń włosa, ulepsza strukturę od wewnątrz
  • Hydralight - nawilża i odżywia włosy bez ich obciążania.

Rezultat

Natychmiastowe uniesienie włosów u nasady. Wzmocnienie i oporność włókna włosa. 72h objętości Push Up jakiej wcześniej nie doświadczyłaś.

Zapach

Świeży cytrusowy

Sposób zastosowania

Porcję odżywki Volumetry nałóż na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Wmasuj we włosy od nasad w stronę końcówek. Nie nakładaj na skórę głowy i przy nasadzie. Zostaw na 2-5 minut minut. Nad wyraz starannie spłucz. W przypadku dostania się towaru do oczu, natychmiast przepłukać je wodą.

pojemność

750 ml

Dystrybutor

L'Oreal Polska sp. Z o.o.