Pianka nadając włosom ekstra objętość 250 ml L'Oréal Full Volume Extra, 288 promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie agneess

Parametry

Producent:L'Oreal Paris
Kategoria:Pozostałe kosmetyki

Opis

Pianka nadając włosom ekstra pojemność L'Oréal Professionnel Tecni. Full Volume Extra 250 ml objętośĆ

Ta profesjonalna pianka do włosów jest wyśmienita dla osób, które pragną uzyskać maksymalną objętość i pełność fryzury, dodając równocześnie wytrzymałość i kontrolę.

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Pianka do włosów Full Volume Extra to innowacyjny towar, który gwarantuje efekt pełnego, gęstego i podniesionego włosów bez efektu obciążenia. Dzięki specjalnej formule pianki, Twoja stylizacja będzie trwała poprzez długi czas, a włosy pozostaną sprężyste i lekkie.

Główne cechy i korzyści tego artykułu to:

Maksymalna pojemność: Pianka Full Volume Extra daje włosom maksymalną pojemność, podnosząc je u nasady i nadając im pełność. Twoja fryzura nabierze nowego wymiaru, wyglądając bujnie i dynamicznie.

wytrzymałość stylizacji: Formuła pianki zagwarantuje długofalową wytrzymałość kreacji, utrzymując fryzurę w wspaniałym porządku poprzez cały dzień. Włosy będą utrzymywać swoją pojemność i podniesienie, niezależnie od warunków atmosferycznych.

elastyczność i lekkość: Pianka nie obciąża włosów i pozostawia je sprężystymi i lekkimi w dotyku. Włosy nie będą wyglądać sztywno ani przeciążone, co pozwoli Ci na luźne ruchy i naturalny wygląd.

Łatwa aplikacja: Niewielką liczba pianki nanieś na wilgotne włosy i równomiernie rozprowadź, skupiając się zwykle na nasadzie włosów. Następnie kontynuuj stylizację według preferencji, susząc włosy suszarką, używając lokówki lub prostownicy.

Profesjonalna jakość: L'Oréal Professionnel to uwielbiana marka, która znana jest z wysokiej jakości swoich produktów do pielęgnacji i kreacji włosów. Dlatego też, korzystając z pianki Full Volume Extra, możesz posiadać pewność, iż dostajesz towar o idealnej jakości.

Jeśli marzysz o pełnym, gęstym i podniesionym efekcie fryzury, L'Oréal Professionnel Tecni.Art Pianka do włosów Full Volume Extra jest nadzwyczajnym produktem dla Ciebie.

Maksymalna pojemność

Nie obciąża włosów

Redukuje elektryzowanie się włosów

Oto sposób zastosowania pianki do włosów L'Oréal Professionnel Tecni.Art Full Volume Extra:

  1. Przygotowanie włosów: Nanieś niewielką liczba pianki na wilgotne, wcześniej umyte włosy. Możesz delikatnie osuszyć włosy ręcznikiem, by pozostała lekka wilgotność.

  2. Dawkowanie: Wyciśnij odpowiednią liczba pianki na dłonie. Ilość zależy od długości i gęstości włosów, więc dostosuj ją do swych indywidualnych potrzeb.

  3. Rozprowadzanie pianki: Równomiernie rozprowadź piankę na całej długości włosów, skupiając się typowo na nasadzie i korzeniach. Pamiętaj, żeby unikać aplikowania pianki na końcach włosów, żeby uniknąć nadmiernego obciążenia.

  4. Stylizacja: Kontynuuj stylizację według preferencji. Możesz suszyć włosy suszarką, używać lokówki albo prostownicy, żeby uzyskać pożądany efekt pojemności i podniesienia. Pamiętaj, by aplikować ciepło równomiernie na całe włosy.

  5. Wykończenie: Po ukończeniu kreacji, pozwól włosom wyschnąć i zyskać wytrzymałość. Nie spłukuj pianki i nie rozczesuj włosów, by utrzymać efekt objętości i pełności.

Pamiętaj, aby przestrzegać instrukcji na opakowaniu towaru i przypasować ilość pianki do swych indywidualnych potrzeb i preferencji stylizacyjnych. Stosując piankę Tecni.Art Full Volume Extra, uzyskasz maksymalną objętość, podniesienie i wytrzymałość fryzury.

objętość:

250 ml

Jaka jest różnica między pianką Full Volume Extra a pianką Volume Lift?

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Full Volume Extra: Ta pianka do włosów jest wytwarzana, żeby nadać maksymalną objętość i pełność fryzurze. Jej lekka formuła nie obciąża włosów, a równocześnie zagwarantuje wytrzymałość i kontrolę. Genialna do uzyskania efektu gęstych, bujnych włosów, dając wrażenie pełniejszej fryzury.

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Volume Lift: Ta pianka do włosów ma na celu podniesienie włosów u nasady i dodanie objętości. Jej formuła zapewnia długookresowy efekt uniesionych korzeni i trwałą objętość. Pianka Volume Lift wyśmienicie sprawdza się u osób, które chcą uzyskać efekt podniesienia włosów u nasady, zwłaszcza przy cienkich i płaskich włosach.

Podsumowując, pianka do włosów L'Oréal Professionnel Tecni.Art Full Volume Extra gwarantuje maksymalną objętość i pełność fryzury, w trakcie gdy pianka Volume Lift skupia się zwykle na podniesieniu włosów u nasady i dodaniu pojemności. Wybór pomiędzy tymi dwoma produktami zależy od oczekiwanego efektu i potrzeb stylizacyjnych, takich jak preferowany stopień pojemności i podniesienia.

Oto kilka propozycji produktów z kategorii Tecni.Art, które można używać w połączeniu z pianką do włosów L'Oréal Professionnel Tecni.Art Full Volume Extra:
[product id="801"]

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Super Dust: Ten puder do stylizacji nadaje włosom natychmiastową pojemność i podniesienie. Możesz go wykorzystać przed aplikacją pianki Full Volume Extra, żeby uzyskać jeszcze obszerniejszą pełność i efekt uniesionych włosów.

[product id="262"]

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Web: Ta pasta modelująca nadaje włosom teksturę i separację. Możesz ją stosować przed lub po użyciu pianki Full Volume Extra, aby dodać dodatkową definicję i strukturę swojej fryzurze.

[product id="263"]

L'Oréal Professionnel Tecni.Art Constructor: To termiczny spray modelujący, który zagwarantuje ochronę przed wysoką temperaturą w trakcie kreacji. Możesz go zastosować przed wykorzystaniem pianki Full Volume Extra,bronić włosy przed uszkodzeniami cieplnymi i dodać trwałości swojej kreacji.

Te produkty z kategorii Tecni.Art będą wyśmienitym uzupełnieniem pianki do włosów Full Volume Extra, umożliwiając Ci przypasowanie i udoskonalenie swojej kreacji. Zobacz instrukcje na opakowaniu każdego produktu, by uzyskać najkorzystniejsze rezultaty i cieszyć się pięknymi, wyszukanymi włosami.