Kérastase Wygładzająca odżywka zapewnia połysk kręconym włosom 200ml balsam dyscyplinujący (3474636400201) promocja 2023

Cena120.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie agneess

Parametry

Producent:Kérastase
Kategoria:Pozostałe kosmetyki

Opis

Kérastase Balsam Dyscyplinujący 200 ml PRZECIWDZIAŁANIE PUSZENIU SIĘ WŁOSÓW

Balsam dyscyplinujący włosy - asygnowany dla niesfornych włosów z tendencją do puszenia. Balsam sprawia, że stają się one gładkie, lekkie i miękkie w dotyku.

Kremowo-płynna konsystencja balsamu usprawnia rozprowadzenie artykułu na całej powierzchni włosów. Sprawia, że jego użytkowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Wyjątkowo zmysłowy zapach na dodatek potęguje zmysłowe doznania.

Odżywkę nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Wmasować w we włosy na całej długości, aż po końce. Pozostawić na 1-2 minuty, a następnie skrupulatnie spłukać. Po nałożeniu balsamu do włosów można przejść do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych albo stylizacyjnych.

Odżywka do włosów w formie kremowego balsamu uniemożliwia puszeniu się włosów i odbudowuje je bez efektu obciążenia. Powierzchnia włosa zostaje wygładzona, a włosy nabierają lekkości, dyscypliny i płynności. Wydajność balsamu do włosów oryginalne i innowacyjne składniki aktywne.

Balsam dyscyplinujący włosy - dedykowany dla niesfornych włosów z tendencją do puszenia. Balsam sprawia, iż stają się one gładkie, lekkie i miękkie w dotyku.

Kremowo-płynna konsystencja balsamu ułatwia rozprowadzenie towaru na całej powierzchni włosów. Powoduje, że jego użytkowanie staje się prawdziwą przyjemnością. Wyjątkowo zmysłowy zapach dodatkowo potęguje zmysłowe doznania.

Odżywkę nałożyć na umyte i osuszone ręcznikiem włosy. Wmasować w we włosy na całej długości, aż po końce. Pozostawić na 1-2 minuty, a następnie starannie spłukać. Po nałożeniu balsamu do włosów można przejść do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych albo stylizacyjnych.

Odżywka do włosów w formie kremowego balsamu uniemożliwia puszeniu się włosów i odbudowuje je bez efektu obciążenia. Powierzchnia włosa zostaje wygładzona, a włosy nabierają lekkości, dyscypliny i płynności. Produktywność balsamu do włosów unikalne i nowoczesne elementy aktywne.

Morpho-Kératine ™ (Morpho-Constituing Agents + Surface-Morphing Polymers): Pokrywa każde włókno włosa przywracając jego jednolitość i trwałość, gwarantując wspaniale gładkie włosy.

Środki zmiękczające: łącząc się z polimerami formuje silną powłokę ochronną na włosach, nadaje odpowiednią teksturę włosom i uwydatnia końcowy efekt.

Lipidy: wysokie stężenie odżywczych substancji lipidowych gwarantuje włosom dogłębną regenerację uszkodzeń.

Wygładza włosy

Miękkie włosy

lśniące włosy

Zmiękcza włókno włosa
Przeciwdziała puszeniu się włosów
Czyni włosy nietrudnymi do ułożenia
Nadaje włosom niesamowitej lekkości
Włosy nabierają płynności i dyscypliny
Ochronna warstwa upraszcza suszenie suszarką
Struktura włosa jest wygładzona

stosowanie:

Przed nałożeniem odżywki należy odsączyć włosy z nadmiaru wody, ponieważ woda zapobiega penetrację włókien włosów poprzez aktywne składniki. Należy nanieść na umyte i wytarte ręcznikiem włosy. Wmasować w długości i końce włosów. Pozostawić na 2-3 minuty. Spienić i dokładnie spłukać.

objętość:

200 ml