4 godziny, by zostać mistrzem. Przewodnik po świecie szybkiego uczenia się promocja 2024

sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788382314144
Autor Timothy Ferriss
Wydawnictwo Laurum

Opis

Czy można osiągnąć światowy poziom w dowolnej dziedzinie w niespełna 6 miesięcy? To podręcznik po świecie szybkiego uczenia się. Przewodnik jednocześnie po sztuce gotowania, jak i po życiu. Przywołując wskazówki i sztuczki zaczerpnięte od mistrzów szachowych, znanych szefów kuchni, fachowych sportowców, sommelierów, supermodelek i wielu innych osób, Tim Ferriss stworzył „książkę kucharską dla ludzi, którzy nie kupują książek kucharskich”.

Gotowanie jest tu tylko przyczynkiem do zgłębiania istoty cyklu uczenia się na poziomie meta, czyli mechanizmu, dzięki któremu da się opanować każdą umiejętność w realnie najkrótszym czasie. I nieważne, czy chodzi o lepienie pierogów, naukę pływania, czy rzuty za trzy punkty w koszykówce.

Nauczysz się, jak: W 48 godzin przyswoić sobie wiedzę z 6-miesięcznego kursu gotowania W 20 minut ugotować okonia morskiego w umywalce przyrządzić znakomitą ucztę clambake w kuble na śmieci do końca życia gotować bez konieczności odwoływania się do przepisów w 8 tygodni nauczyć się płynnie mówić po hiszpańsku w 5 miesięcy zdobyć rekord świata w tango zapamiętać układ talii kart w niespełna 60 sekund, zrzucić od 10 do choćby 70 kilogramów dzięki diecie Slow-Carb®.

A to dopiero początek…