Dieta na płaski brzuch zrzuć aż 8 kg w 14 dni - Wysyłka od 3,99, Vital promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dieta na płaski brzuch zrzuć aż 8 kg w 14 dni - Wysyłka od 3,99, Vital oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 26.04 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Dieta na płaski brzuch - David Zinczenko
26.04
InBook.pl
Dieta na płaski brzuch Zinczenko David
26.87
MegaKsiazki.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788365404213
Oprawa miękka
Autor Zinczenko David
Wydawnictwo Vital
Ilość stron 312
Rok wydania 2016

Opis

Każdy z nas marzy o płaskim brzuchu. Dzięki tej książce dowiesz się jak to osiągnąć za pomocą rewolucyjnej metody, która wyłączy u Ciebie geny odpowiedzialne za tycie i pomoże Ci utrzymać szczupłą sylwetkę do końca życia.
Bestsellerowy autor New York Timesa analizuje wyniki najnowszych badań, które ujawniają sekret szczupłych osób i podaje przyczyny, dla których część ludzi nie może stracić na wadze, bez względu na to jak bardzo się stara. Wyjaśnia dlaczego niektóre pokarmy aktywują nasze geny tycia, wywołując pozornie nieodwracalne przybieranie na wadze oraz przedstawia dziewięć produktów wyłączających powyższe geny i umożliwiających utratę wagi. produktywne metody atakowania tłuszczu na poziomie genetycznym, bez ograniczania kalorii i przesiadywania godzinami na siłowni. Trafiają one w samo źródło problemu, czyli najgroźniejszą tkankę tłuszczową ? tłuszcz trzewny, który kryje się w Twoim brzuchu. To on sprawia stany zapalne, które mogą doprowadzić do wystąpienia chorób takich jak: cukrzyca, choroba Alzheimera, zapalenie stawów, choroby serca i nowotwory. Dodatkowo niszczy tkankę mięśniową, powiększa ryzyko wystąpienia depresji i zmniejsza potencję.
Autor podpowie Ci jak podkręcić metabolizm, skończyć ze wzdęciami i zaprowadzić ład w układzie pokarmowym. Dzięki specjalnie opracowanemu menu, pięćdziesięciu sprawdzonym przepisom i podręcznej liście zakupów, zapewnisz sobie maksimum przyjemności i minimum gotowania. Uwolnisz się od uczucia ciężkości, ograniczania swojego jadłospisu, kolejnych cudownych diet, a także stresu.
Pożegnaj tłuszcz i poznaj smak wolności.