doskonała. przewodnik dla nieperfekcyjnych kobiet promocja 2024

Cena27.65
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Bee.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788382011685

Opis

Nie musisz być nadzwyczajna. Bądź genialna!

Doskonałość to nie bezgrzeszność ani zbieranie odznak za nieskazitelny wygląd, genialne wychowanie dzieci, wzorcowe małżeństwo czy dom godny pokazania na Instagramie. Doskonałość to nieprzerwane dążenie do prawdy? o Bogu, o sobie samej, o drugim człowieku, o świecie. Prawdy, którą jest miłość.

Jak stać się wyśmienitą w świecie, który oczekuje od pań perfekcjonizmu, a nie prawdy? Na to pytanie odpowiedź próbuje znaleźć Magdalena Urbańska? doświadczona pedagog i doradczyni rodzinna, a najczęściej żona i mama. Nie oferuje ci jednak gotowego programu, jak udoskonalić swoje życie w kilka dni. Zaprasza cię w fascynującą podróż po świecie kobiecej doskonałości, który - choć nieperfekcyjny - inspiruje do nieprzerwanego poszukiwania większego dobra i prawdziwej miłości. Autorka wszystkie najważniejsze sfery kobiecego życia konfrontuje ze słowem Bożym, nauczaniem Kościoła, a z reguły osobistym doświadczeniem wiary, a także wiedzą psychologiczną i pedagogiczną. Zaprasza do tej podróży także inne kobiety, oferując ci wsłuchanie się w ich świadectwa.

Usiądź sama ze sobą przy filiżance korzystnej kawy, wyrusz w niesamowitą wyprawę w głąb swojego serca i odnajdź swoje wspaniałe miejsce w świecie!

(Rh)

Pozycja warta polecenia.