Książka Kamasutra 2.0 | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA promocja 2022

Cena39.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Kraina-Doznań

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788328068933
Ilość stron 224

Opis

Współczesna wersja starożytnej Kamasutry „przetłumaczona” na język współczesnych kochanków. Jest to kuszące zaproszenie do seksu i prezentacja 99 najistotniej podniecających, pobudzających wyobraźnię pozycji erotycznych.

Każda pozycja pokazana jest poprzez rysunek oraz opis, uwzględniający wskazówki dla obojga kochanków i wskazujący na mocne strony danej pozycji. Opatrzona jest także dodatkowymi osobistymi radami, np.

jak opanować dany układ i ikonkami prezentującymi stopień „choreograficznych” trudności. Na dodatek na osobnych rozkładówkach czytelnik odnajdzie 12 prędkich lust lessons na różnorodne niebanalne tematy, takie jak znaleźć punkt G, czego absolutnie nie robić, jak zaaranżować przestrzeń, co zaproponować po seksie.

Godny polecenia jest także rozdział „szybki wybór”, który pozwoli kochankom wybrać pozycję najkorzystniejszą dla ich aktualnego nastroju i potrzeb, ocenić stopień trudności i wyobrazić sobie skalę finalnego pobudzenia.

O Kamasutrze, starożytnej indyjskiej księdze seksu słyszał każdy,przez ponad szesnaście wieków realia się zmieniły i dlatego postanowiliśmy pokazać te tradycyjne zmysłowe konfiguracje we współczesnym ujęciu.