Parametry
Producent: | |
---|---|
Kategoria: | Pozostałe książki |
ISBN | 9788328068933 |
Ilość stron | 224 |
Opis
Współczesna wersja starożytnej Kamasutry „przetłumaczona” na język współczesnych kochanków. Jest to kuszące zaproszenie do seksu i prezentacja 99 najmocniej podniecających, pobudzających wyobraźnię pozycji erotycznych.
Każda pozycja pokazana jest przez rysunek, a także opis, uwzględniający wskazówki dla obojga kochanków i wskazujący na konkretne strony danej pozycji. Opatrzona jest także dodatkowymi osobistymi radami, np.
jak opanować dany układ i ikonkami przedstawiającymi stopień „choreograficznych” trudności. Dodatkowo na osobnych rozkładówkach czytelnik wynajdzie 12 prędkich lust lessons na różnorodne atrakcyjne tematy, takie jak znaleźć punkt G, czego absolutnie nie robić, jak zaaranżować przestrzeń, co zaproponować po seksie.
Godny polecenia jest też rozdział „szybki dobór”, który pozwoli kochankom wybrać pozycję najkorzystniejszą dla ich aktualnego nastroju i potrzeb, ocenić stopień trudności i wyobrazić sobie skalę finalnego pobudzenia.
O Kamasutrze, starożytnej indyjskiej księdze seksu słyszał każdy,poprzez ponad szesnaście wieków realia się zmieniły i dlatego postanowiliśmy pokazać te konwencjonalne zmysłowe konfiguracje we współczesnym ujęciu.