Moje akwarium - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. (140 str.) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Moje akwarium - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. (140 str.) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 22.61 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Moje akwarium wydanie 3 Klaus Veit
22.61
MegaKsiazki.pl
Moje akwarium wyd.3
25.49
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788377738887
Oprawa miękka
Autor Veit Klaus
Wydawnictwo RM
Ilość stron 140
Rok wydania 2018

Opis

Najmniejsza ryba na świecie żyje w rzekach Sumatry - dorosły osobnik mierzy ok. 7,9 mm! Niektóre gatunki błędnikowców budują na powierzchni wody tzw. Gniazdo pieniste, złożone z oblepionych śluzem pęcherzyków powietrza.

Pyszczaki, zwane jeszcze gębaczami, opiekują się swym potomstwem, przetrzymując larwy albo młode rybki w pysku. Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy Cię w podróż po fascynującym podwodnym świecie.Możesz posiadać go na wyciągnięcie ręki!

W poradniku tym podpowiadamy Ci, jak założyć swoje pierwsze akwarium; jak je ogrzewać, naświetlać, jak filtrować wodę i jakie wybrać podłoże. Doradzimy, jak utrzymać właściwe cechy wody i kiedy wpuścić pierwsze rybki.

Poznasz także najodpowiedniejsze do akwarium gatunki roślin i ryb. Opisujemy charakterystyczne zachowania tych zwierząt (w tym godowe i terytorialne) i warunki, które należy im zapewnić. Omawiamy choroby najczęściej atakujące ryby i sposoby uniemożliwiania im.

Z książki dowiesz się, czym i jak niejednokrotnie karmić swych podopiecznych, jak o nich dbać i... Dochować się narybku.