Paradoks produktywności. Jak czerpać przyjemność z pracy, aby się chciało chcieć promocja 2024

Cena49.64
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788382314564
Autor Ali Abdaal
Wydawnictwo MT-Biznes

Opis

Żyjemy w przekonaniu,efektywność wynika z ciężkiej pracy, a droga do sukcesu jest wypełniona niekończącą się frustracją i trudem. A jeśli jest inny sposób? Dr Ali Abdaal – najpopularniejszy na świecie ekspert w dziedzinie wydajności – odkrył łatwiejszą i szczęśliwszą drogę do sukcesu.

Opierając się na dziesięcioleciach badań psychologicznych, twierdzi, iż sekretem wydajności i sukcesu nie jest harówka,prawidłowe samopoczucie. Jeśli potrafisz sprawić, iż twoja praca będzie przyjemna, efektywność pojawi się sama.

Sekretem efektywności jest radość, a nie dyscyplina Dowiesz się, jak nauka o sprawności gwarantującej dobre samopoczucie może odmienić twoje życie. Odkryjesz trzy czynniki, które stanowią podstawę przyjemnej wydajności, trzy blokady, które trzeba pokonać, żeby wygrać z prokrastynacją, i trzy czynniki, które zapobiegają wypaleniu i pomagają osiągnąć trwałe spełnienie.

Poznasz inspirujące historie założycieli firm, olimpijczyków i naukowców, laureatów Nagrody Nobla, ucieleśniających zasady dobrej wydajności. Przekonasz się także, że wystarczą proste użyteczne zmiany, aby osiągnąć więcej i zacząć żyć lepiej już od dzisiaj.

Dzięki tej książce: Zbudujesz własny system wydajności, który nie będzie męczący. Sprawisz, iż każda praca (nawet nudna) będzie wydawała się bardziej energizująca i przyjemna. Zachowasz koncentrację w świecie ciągłych rozproszeń.

Raz na zawsze poradzisz sobie z prokrastynacją, i to bez polegania wyłącznie na motywacji i dyscyplinie. Nauczysz się zniżać stres związany z pracą, zachowując sprawność. Upewnisz się, czego naprawdę chcesz od swojej pracy i życia.

Zrozumiesz, co naprawdę jest dla ciebie ważne w dłuższej perspektywie. Wyznaczysz sobie znaczące cele, które pomogą ci czuć się dobrze i osiągać więcej. Naładujesz swoje akumulatory dzięki popartym naukowo strategiom.

Odzyskasz równowagę, spełnienie i radość we wszystkim, co robisz....oraz dużo, dużo więcej. Ta książka uwolni cię od poczucia winy i wstydu wynikającego z przekonania, że ​​nie robisz wystarczająco dużo, i pokaże ci, jak osiągnąć więcej, niżeli kiedykolwiek marzyłeś.

— JAY SHETTY, autor książek Zacznij myśleć jak mnich i 8 zasad miłości