Piesek preriowy- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)., Egros promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Piesek preriowy- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)., Egros oraz 5 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 8.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-50%
Piesek preriowy
8.00
TaniaKsiazka.pl
Piesek preriowy- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
13.32
Chodnikliteracki.pl - księgarnia internetowa
Piesek preriowy- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą).
13.83
Znak.com.pl
Piesek preriowy - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia.
13.83
Paskarz.pl
Piesek preriowy
15.96
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788389986498
Oprawa broszurowa
Autor Joanna Zarzyńska|Paweł Zarzyński
Wydawnictwo Egros
Ilość stron 80
Rok wydania 2010

Opis

"Piesek preriowy" to książka o chomiku dżungalskim, została napisana poprzez Joannę i Pawła Zarzyńskich. W książeczce możemy znaleźć niemało danych na temat chomika dżungalskiego, pomiędzy innymi o pochodzeniu i warunkach życia, o żywieniu, rozmnażaniu, życiu w stadzie, czy chorobach tego gatunku. Autorzy w dostępny sposób zapoznają nas z zasadami opieki nad tymi sympatycznymi zwierzętami. Lektura obowiązkowa przed zakupem zwierzaka. Pierwsza publikacja o piesku preriowym w Polsce.

Chomiki dżungarskie są zwierzętami żyjącymi samotnie. W hodowli rzadko udaje się trzymać je razem. Przyjmuje się, iż w około 20% przypadków żyje w stadzie, ale muszą to być osobniki jednej płci pochodzące z jednego miotu, które nigdy wcześniej nie były rozdzielane – muszą przez cały czas czuć swój zapach na towarzyszach - warto wiedzieć o tak podstawowych informacjach nim wpuścimy do naszych domów i serc te wytworzonka. Książka pomoże nam zapoznać się ze wszystkimi podstawowymi informacjami.

informacje szczegółowe

liczba stron: 80