Seksownik, czyli mądrze i pikantnie- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)., ZWIERCIADŁO promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Seksownik, czyli mądrze i pikantnie- bezpłatny odbiór zamówień w Krakowie (płatność gotówką lub kartą)., ZWIERCIADŁO oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 27.1 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-25%
seksownik, czyli mądrze i pikantnie
27.10
TaniaKsiazka.pl
Książka Seksownik, czyli Mądrze i Pikantnie | 100% ORYGINAŁ| DYSKRETNA PRZESYŁKA
35.99
Kraina-Doznań

Parametry

Producent:
Kategoria:Pozostałe książki
ISBN 9788365456502
Oprawa miękka
Autor Miller Katarzyna, Pawłowicz Beata
Wydawnictwo ZWIERCIADŁO
Ilość stron 260

Opis

Stuprocentowa satysfakcja z życia seksualnego. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Katarzyna Miller, znana i uwielbiana psycholożka, a także psychoterapeutka, w rozmowach z dziennikarką Beatą Pawłowicz porusza sporo tematów związanych z intymną sferą życia człowieka, która mimo, iż stanowi coraz mniejsze tabu, nadal zbyt nieraz postrzegana jest przez pryzmat niszczących ją stereotypów. Erotyczne gadżety, brak i nadmiar libido, intymne słownictwo, pornografia, wirtualny seks to jedynie kilka spośród wątków poruszonych w tych bardzo interesujących i inspirujących rozmowach. Seksownik daje możliwość innego, pozbawionego zahamować spojrzenia na ludzką seksualność, a poprzez to - szansę na zrozumienie siebie, swych oczekiwań i osiągnięcie radości i satysfakcji z udanego życia seksualnego. Katarzyna Miller – psycholożka, psychoterapeutka, filozofka i poetka z ponad trzydziestoletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii jednostkowej, małżeńskiej i grupowej. Na stałe związana ze magazynem „Zwierciadło". Wykładowczyni na podyplomowych Gender Studies na Uniwersytecie Warszawskim oraz na licznych warsztatach rozwojowych dla pań. Autorka i współautorka wielu książek, m.in. Nie bój się życia, Królowe życia i król, W życiu jak w kinie, Chcę być kochana tak jak chcę. Rozmowy terapeutyczne. Beata Pawłowicz – dziennikarka związana z magazynem „Zwierciadło”. Autorka i współautorka książek: Dekalog szczęścia, Po szczęście do pracy, Życie w micie.