Simba Steffi - zestaw konna wycieczka (104663354pic). wiek: 3+ promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Simba Steffi - zestaw konna wycieczka (104663354pic). wiek: 3+ oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 125.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Simba, Steffi, Lalka Steffi konna przygoda zestaw
125.99
Empik
lalka steffi konna wycieczka
136.38
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Simba
Kategoria:Pozostałe lalki i akcesoria

Opis

Udaj się na przejażdżkę ze Steffi jej wykwintnym Jeepem, przeżyj bezkresne przygody! Ten dwumiejscowy samochód zaprojektowano w efektownej pastelowej kolorystyce z kwiatowymi nadrukami. Progresywne wnętrze w beżowym kolorze ma dwa miejsca dla lalek oraz czarne pasy bezpieczeństwa. Pakiet mieści dwie lalki Steffi i Evi ubrane w strój dżokejki oraz figurkę konia i kucyka. Ruszaj na przygodę z tym mobilnym zestawem, który z pewnością zapewni sporo godzin zabawy i uzupełni kolekcję akcesoriów dla lalek.

Charakterystyka:

  • - Lalka Steffi ubrana w spodnie, bluzkę, buty i kask
  • - Lalka Evi ubrana w spodnie, bluzkę, buty i kask
  • - Figurka konia - uprząż i siodło w odcieniu brązowym (wysokość: ok. 24 cm)
  • - Figurka kucyka - uprząż i siodło w kolorze różowym (wysokość: ok. 11 cm)
  • - Jeep w pastelowej kolorystyce z dwoma miejscami dla lalek, ruchomymi kołami i z pasami bezpieczeństwa

Simba Toys Polska jest spółką należącą do niemieckiego koncernu Simba Dickie Group. Grupa Simba & Dickie jest jednym z pięciu największych w Europie producentów i dystrybutorów zabawek takich jak: lalki, samochody, zabawki interaktywne i mnóstwo innych. Naszym priorytetem jest dbanie o wysoką jakość zabawek. Mocne strony naszych produktów poznały dzieci na całym świecie.