POLIFENUM FORTE, 500 ML promocja 2021

Cena126.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Apteka Zdro-Vita

Parametry

Producent:Dr. Jacob's
Kategoria:Pozostałe leki chorób serca i układu krążenia

Opis


Polifenum Forte posiada pionierski ekstrakt polifenoli WSTC z pomidora, przefermentowane polifenole z granatu i resweratrol. Ten silny koncentrat wyprodukowany jest z 75 pomidorów, 41 owoców granatu i 10 kg francuskich ciemnych winogron.

Do jego wytworzenia użyto metody fermentacji Dr. Jacob’s, co zapewnia maksymalną bioaktywność składników.


W każdej porcji (20 ml) Polifenum Forte jest:


– aż 3 g polifenoli WSTC z pomidora (dobry dla zdrowia poziom dziennego spożycia), które utrzymują dobrą lepkość płytek krwi. Podwyższona lepkość płytek, czyli możliwość zlepiania się płytek i miejscowego zagęszczania krwi, występuje m.in. Przy stresie, aktywnym uprawianiu sportu, nadwadze i wysokim poziomie cholesterolu. Polifenole WSTC utrzymują poprawną lepkość płytek krwi. Prawidłowa lepkość płytek krwi pozwala uniknąć niepożądanego zlepiania się i tamowania naczyń krwionośnych. Równocześnie polifenole WSTC nie posiadają negatywnego wpływu na korzystne krzepnięcie krwi w sytuacji skaleczenia. Potwierdzone jest to w ośmiu badaniach klinicznych oraz poprzez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA). Dobry efekt działania polifenoli WSTC z pomidora występuje u 97% osób już 1,5 godziny od spożycia, a także trwa ok. 12-18 godzin.

– aż 5 mg resweratrolu z ciemnych winogron (to tyle, co w 0,5 l wysokiej jakości czerwonego wina) prawidłowo działającego na serce i naczynia.

– aż 600 mg łatwoprzyswajalnych polifenoli z granatu.

na dodatek towar mieści dużą dawkę potasu dla poprawnego ciśnienia krwi, pracy mięśni i nerwów.


komponenty Polifenum Forte zalecane są:


– dla utrzymania poprawnej lepkości krwi i prawidłowego przepływu krwi poprzez naczynia,
– przy dynamicznym uprawianiu sportu,
– otyłym, z podwyższonym poziomem cholesterolu,
– dla osób zestresowanych,
– dla osób siedzących (praca, niepełnosprawność), leżących.


Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:

20 ml rozpuszczone w szklance soku lub wody, 15 minut przed albo 2 godziny po posiłku.


Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 7 tygodni. Przed zastosowaniem wstrząsnąć. Wytrącający się osad jest naturalny. Poszczególne partie produktu mogą różnić się konsystencją i kolorem (zależnie od partii minimalistycznca), co nie ma wpływu na jakość i zawartość substancji intensywnych.

Nie zespajać z posiłkami białkowymi lub zawierającymi tłuszcze zwierzęce.


Skład:

koncentrat* z soku i miąższu owoców granatu Punica granatum (częściowo przefermentowany) 81%, koncentrat* z owocu pomidora Licopersicum aesculentum zawierający rozpuszczalne w wodzie bioaktywne polifenole WSTC: adenozyna, kwas chlorogenowy, rutyna, razem min. 200mg/500ml 12%, wodny ekstrakt* z soku i miąższu owocu winogrona Vitis vinifera zawierający polifenole i resweratrol 2%.

*stopień koncentracji 5:1.