BICAPS® DIOSMIN 450 mg diosminy i 50 mg hesperydyny - ForMeds (5903148620190) promocja 2021

Cena25.35
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie biogo.pl - tylko natura

Parametry

Producent:FORMEDS Sp. z o. o. ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań, Polska, Dystryb
Kategoria:Pozostałe leki i suplementy
Postać kapsułki

Opis

OPIS Bicaps Diosmina 450 mg 60 kapsułek ForMeds - działanie antyoksydacyjne- pozytywny wpływ na układ krwionośny- działanie przeciwzapalne Suplement diety Diosmin zawiera 450 mg diosminy i 50 mg hesperydyny w 2 kapsułkach bez żadnych dodatków.Diosmina to naturalny związek chemiczny zaliczana do glikozylowych flawonoidów.

Została ona wyizolowana z owoców cytrusowych. Diosmina jest flawonoidem, który pozytywnie wpływa ochronnie na naczynia żylne. Ma działanie przeciwzapalne i może zapobiegać obrzękom. Może pozytywnie wpływać na powrót krwi z układu żylnego z kończyn dolnych, a także ułatwiając przepływ limfatyczny.Hesperydyna jest żółtym barwnikiem należącym do cytrusowych flawonoidów.

Ma silne działanie antyoksydacyjne. Oznacza to, iż wspiera redukcję wolnych rodników w organizmie oraz ma działanie ochronne na komórki. Działanie to może wzmacniać wytrzymałość organizmu, a także wpływać na opóźnienie procesów starzenia się organizmu.

dodatkowo usprawnia przyswajanie witaminy C. Ma wpływ na dobre funkcjonowanie układu krążenia i wzmocnienie naczyń krwionośnych. Hesperydyna naturalnie występuje w owocach cytrusowych w białym miąższu skórki w pomarańczach i cytrynach i w mniejszych ilościach w warzywach, morelach, jeżynach, aronii i wiśniach.Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji.

podczas produkcji nie stosuje się ascetycznców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest odpowiednia dla wegetarian i wegan. Produkty nie zawierają nienaturalnych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp.

Pojemnik wykonany jest z roślinnych i odnawialnych ascetycznców nie GMO. Elementy Zmikronizowane flawonoidy (90% diosminy, 10% hesperydyny), pullan (otoczka kapsułki). Zawartość w dziennej porcji (2 kapsułki): Zmikronizowane flawonoidy - 500 mgw tym: 90% diosminy - 450 mg10% hesperydyny - 50 mg *RWS - Referencyjna wartość spożycia Masa netto: 15 g SPOSÓB zastosowania Spożyć 2 kapsułki 1 raz dziennie w trakcie posiłku.Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia.

artykuł nie może być stosowany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Towar nie może być stosowany jako substytut najróżniejszej diety.Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze elementów.

Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. ZALECANE WARUNKI PRZECHOWYWANIA Przechować w temperaturze pokojowej w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla znikomych dzieci.