Kapsułki FORMEDS BIOCAPS POTASSIUM 60 KAPS promocja 2022

Cena21.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie dbajozdrowie.bazarek.pl

Parametry

Producent:ForMeds
Kategoria:Pozostałe leki i suplementy
Postać kapsułki

Opis

 BICAPS POTASSIUM Potas suplement diety - 60 kapsułek • Wspomaga utrzymanie prawidłowego ciśnienia krwi BICAPS POTASSIUM to suplement diety zawierający 360 mg potasu w 1 kapsułce bez dodatków nienaturalnych wypełniaczy, barwników i konserwantów.

Sposób użycia: Spożyć 1 kapsułkę dziennie podczas posiłku. Artykuł odpowiedni dla wegetarian i wegan. Potas pomaga w utrzymywaniu dobrego ciśnienia krwi. Wspomaga na dodatek dobre działanie układu nerwowego i mięśniowego.

Skład produktu: Porcja dzienna- 1 kapsułka gromadzi (referencyjna wartość spożycia %): Cytrynian potasu - 1000 mg, w tym potas - 360 mg (18%). Składniki: potas (cytrynian potasu), pullulan (otoczka kapsułki).

Zawartość opakowania netto: 60 g. Zawartość 1 kapsułki netto: 1000 mg. Liczba porcji w opakowaniu: 60. - Naturalna kapsułka z pullulanu Pullulan jest otrzymywany w naturalnym procesie fermentacji. Podczas produkcji nie stosuje się suroców pochodzenia zwierzęcego, dlatego kapsułka jest optymalna dla wegetarian i wegan.

- transparentny skład - Produkty nie zawierają sztucznych wypełniaczy, przeciwzbrylaczy i barwników, takich jak: stearynian magnezu, dwutlenek krzemu, dwutlenek tytanu itp. - BIO pojemnik + Biodegradowalna etykieta - Pojemnik wyprodukowany jest z roślinnych i odnawialnych bezkompromisowców nie GMO.

Etykieta jest w pełni biodegradowalna i pasuje do kompostowania. Środki ostrożności: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Artykuł nie może być stosowany poprzez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej.

produkt nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Nie stosować w sytuacji uczulenia na którykolwiek ze części. Zalecamy stabilny sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia Sposób przechowywania: chronić przed światłem, przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla drobnych dzieci.

Po każdym spożyciu zamknąć opakowanie. Informacje O PRODUCENCIE: 1. Producent FORMEDS Sp. Z o. O. Specjalizuje się w produkcji suplementów diety bez chemicznych dodatków. 2. Użyte zostały elementy naturalne o szczególnie wysokiej przyswajalności.

3. Firma została nominowana do prestiżowego atestu Jakość Roku 2016. Jakość Roku to największy w Polsce program promujący jakość. Firma została nominowana do Symbolu Innowacji 2016. Program jest prowadzony poprzez Redakcję Monitora Biznesu, niezależnego dodatku do Rzeczpospolitej i Dziennika Gazety Prawnej.

KRSiO- firma FORMEDS jest członkiem KRSiO (Krajowa Rada Suplementów i Odżywek) i podlega zasadom Kodeksu Etycznego KRSiO....