Caran d'ache Kredka luminance 6901, 068 - herculanum red - czerwień herkulanum promocja 2024

jest dostępny w sklepie Faber Castell

Parametry

Producent:Caran d'ache
Kategoria:Pozostałe malarstwo i artykuły plastyczne

Opis

Kredka Luminance 6901 Caran d'Ache - 068

firma Caran d'Ache to marka najwyższej jakości produktów dla artystów plastyków.

Kredki Luminance 6901 charakteryzują się kremową konsystencją, permanentnym grafitem i maksymalną niepodatnością na światło zgodną z normą ASTM D-6901, która klasyfikuje kredki artystyczne pod względem światłoczułości.

Kredki Luminance zapewniają nam 100-lenią wytrzymałość na krzywdzące działanie światła (w warunkach muzealnych) co oznacza, że nasza praca nie blaknie i nie zmienia koloru.

Grafit o średnicy 3,8 mm jest na bazie wosku. Kredki te umożliwiają nakładanie kilku warstw rysunku na siebie, i miksowanie barw dzięki czemu można wytwarzać cieniowania i gradacje.

Kredki Luminance 6901 stworzone są z drewna cedrowego i szczególnie korzystnie się temperują. Zostały pokryte kilkoma warstwami bezbarwnego lakieru na bazie wody, który jest nietoksyczny i nieszkodliwy dla środowiska.

KREDKI NA SZTUKI

Kredki Luminance 6901 na sztuki, wszystkie 100 odcieni, kupisz łatwo, momentalnie i wygodnie przy pomocy tego mechanizmu.

Poznaj specyficzne właściwości i paletę kolorów kredek Caran d'Ache Luminance 6901, które powodują iż są to jedne z najistotniej lubianych kredek na świecie. Przeczytaj artykuł >>