Caran d'ache Kredka pastelowa pastel pencils , kolor 234 middle moss green 30% promocja 2024

jest dostępny w sklepie Faber Castell

Parametry

Producent:Caran d'ache
Kategoria:Pozostałe malarstwo i artykuły plastyczne

Opis

Pastela sucha w kredce Pastel Pencils - 234

Kredka ma sześciokątny, delikatnie zaokrąglony przekrój i wyjątkowo gruby rysik 4,7 mm.

Kredki pastelowe Pastel Pencils Caran d’Ache słyną z bardzo wysokiej koncentracji pigmentu. Dzięki czemu mają niedoścignioną świetlistość i czystość kolorów, wyśmienitą siłę krycia, a także wyjątkowo wysoką niepodatność na zgubne działanie światła.

Aby osiągnąć najwyższy poziom jakości, Caran d'Ache bezwzględnie dba o czystość użytych bezkompromisowców. Każdy odcień jest specyficzny i został specjalnie opracowany.

najlepsze pigmenty, kleje i najwyższej jakości drewno cedrowe to wszystko składa się na najkorzystniejsze na świecie kredki pastelowe Pastel Pencils.

Każdy odcień jest niepowtarzalny i został specjalnie opracowany. W przypadku niektórych z 84 oferowanych odcieni, konieczne było ponad sześć miesięcy prac rozwojowych i sporo prób żeby osiągnąć perfekcyjną gładkość i trwałość. Najkorzystniejsze pigmenty, kleje i najwyższej jakości drewno cedrowe to wszystko składa się na najkorzystniejsze na świecie kredki pastelowe Pastel Pencils. Pastę która stanowi rysik kredki, obrabia się ręcznie i wprowadza do okrągłych matryc. Następnie suszy się ją w piecu w specjalnych koszach. Gotowe już rysiki ostrożnie przyklejane są między dwoma paskami najlepszego drewna cedrowego. Z takich pasków wycina się gotowe kredki i nanosi cztery warstwy lakieru bezbarwnego. Kolejny etap to nałożenie koloru na końcówkę kredki, który odpowiada kolorowi rysika. Ostatnim etapem jest ostrzenie kredki w procesie podwójnego stożka, co jest nad wyraz delikatną operacją przy tak delikatnym produkcie.