Kredka pastelowa Pastel Pencils Caran d'Ache, kolor 631 Light Ultramarine Violet promocja 2024

jest dostępny w sklepie Faber Castell

Parametry

Producent:Caran d'ache
Kategoria:Pozostałe malarstwo i artykuły plastyczne

Opis

Pastela sucha w kredce Pastel Pencils - 631

Kredka ma sześciokątny, delikatnie zaokrąglony przekrój i bardzo gruby rysik 4,7 mm.

Kredki pastelowe Pastel Pencils Caran d’Ache słyną z nad wyraz wysokiej koncentracji pigmentu. Dzięki czemu mają niedoścignioną świetlistość i czystość barw, wyśmienitą siłę krycia oraz wyjątkowo wysoką oporność na szkodliwe działanie światła.

Aby osiągnąć najwyższy poziom jakości, Caran d'Ache bezwzględnie dba o czystość użytych ascetycznców. Każdy odcień jest specyficzny i został specjalnie opracowany.

najkorzystniejsze pigmenty, kleje i najwyższej jakości drewno cedrowe to wszystko składa się na najkorzystniejsze na świecie kredki pastelowe Pastel Pencils.

Każdy odcień jest unikalny i został specjalnie opracowany. W przypadku niektórych z 84 oferowanych barw, konieczne było ponad sześć miesięcy prac rozwojowych i dużo prób by osiągnąć doskonałą gładkość i solidność. Najkorzystniejsze pigmenty, kleje i najwyższej jakości drewno cedrowe to wszystko składa się na najlepsze na świecie kredki pastelowe Pastel Pencils. Pastę która stanowi rysik kredki, obrabia się ręcznie i wprowadza do kolistych matryc. Następnie suszy się ją w piecu w specjalnych koszach. Gotowe już rysiki ostrożnie przyklejane są pomiędzy dwoma paskami najkorzystniejszego drewna cedrowego. Z takich pasków wycina się gotowe kredki i nanosi cztery warstwy lakieru bezbarwnego. Kolejny etap to nałożenie koloru na końcówkę kredki, który odpowiada kolorowi rysika. Ostatnim etapem jest ostrzenie kredki w procesie podwójnego stożka, co jest niezwykle delikatną operacją przy tak delikatnym produkcie.