Jadalnia glamour Classico Nero - Klasyczna Czerń promocja 2024

Cena3999.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Pozostałe meble kuchenne i do jadalni

Opis

Jadalnia glamour Classico Nero - tradycyjna Czerń niezwykle elegancka jadalnia ze stołem Ludwik o klasycznej formie w nowoczesnej interpretacji w pakiecie z blatem szklanym czarnym i czarnymi pikowanymi kryształkami krzesłami z kolekcji Ludwik II.

Kolor czarny to odcień elegancji, luksusu, wyrafinowania i gustowności. Jest kolorem konserwatywnym nieprzeciętnie pasującym z niemal każdą barwą. Symbolizuje moc, siłę, autorytet i elegancję. I taką właśnie demonstrujemy Państwu jadalnię, Klasyczą Czerń, która zachwyca swoim stylem, elegancją i indywidualizmem. Jest pewne, odcień ten nigdy nie wyjdzie z mody i zawsze będzie się kojarzyć z dobrym stylem. Nie wyobrażamy sobie bez niego stylu glamour. Po prostu, czerń to odcień luksusu. A ponieważ glamour kocha wszystko to co połyskliwe, szykowne i ciekawe wręcz genialnym rozwiązaniem wydaje się połączenie stołu Ludwik wykonanego ze stali szlachetnej polerowanej w pakiecie z krzesłami Ludwik II pikowanych przepięknie mieniącymi się kryształkami. Takie zestawienie nie dość, iż będzie prezentowało się szalenie ładnie to na dodatek sprawi, iż nasze pomieszczenie nabierze niesamowitej klasy i elegancji.

Ta wyjątkowa jadalnia nadzwyczajnie skomponuje się z wysmakowanymi dodatkami w stylu glamour jak chociażby z lustrami glamour. Warto ponadto pomysleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej linii mebli, kolekcji Ludwik.