Stół glamour Dallas - stal szlachetna blat szklany nowoczesny (5908273397221) promocja 2024

Cena3299.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie BellaCasa

Parametry

Producent:BellaCasa
Kategoria:Pozostałe meble

Opis

Stół glamour Dallas, wyprodukowany ze stali szlachetnej polerowanej w pakiecie z blatem szklanym czarnym.

piękny, stylowy model ze stali szlachetnej polerowanej, giętej w okrągłe i owalne kształty, nadające całej konstrukcji wyjątkowy design. Wysoki połysk stali i innowacyjna linia stołu sprawią, że stół ten idealnie stanie na wysokości zadania równocześnie w innowacyjnych wnętrzach jak i tych w stylu glamour. Czarne szkło zastosowane na blat stołu, to jeden z wiodących trendów we współczesnej architekturze, który nadzwyczajnie uzupełnia tutaj szlachetną formę podstawy, zapewniając jednocześnie estetykę i wygodę stosowania na lata. Takie połączenie stali i szkła zachwyca jednocześnie swoją funkcjonalnością jak i wyjątkowo oryginalnym stylem a blat stołu idelanie sprawdzi się przy codziennym jego użytkowaniu powodując dodatkowo, iż nasza przestrzeń nabierze wyjątkowo wysublimowany fason.

Istnieje możliwość wyboru koloru blatu szklanego z naszej oferty. Dostępne barwy: czarny i biały.

Ten nieszablonowy stół wspaniale skomponuje się z gustownymi dodatkami w stylu glamour jak chociażby z lustrami glamour. Warto też pomyśleć o uzupełnieniu naszego salonu piękną ławą, stolikiem czy konsolą należących do tej samej serii mebli, linii Dallas.

linia przystępna jest także z blatem kamiennym w odcieniu do wyboru, a także blatem ze spieku kwarcowego LAMINAM do wyboru.

UWAGA:

w obecnej chwili brak czarnej szyby o rozmiarze 200x100