Dewalt self levelling multi-line laser - dce089d1g promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Dewalt self levelling multi-line laser - dce089d1g oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2739.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Laser krzyżowy DEWALT DCE089D1G
2739.99
Media Expert
Laser krzyżowy DEWALT DCE089D1G
2739.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Dewalt
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Kompaktowy, wielofunkcyjny laser liniowy do wszelkich zastosowań w pomieszczeniach. Nieograniczone możliwości stosowania: 1 linia pozioma i 2 linie pionowe w zakresie 360° zezwalają na szereg zastosowań, jak np.

równoczesne zaznaczanie, wyrównywanie, a także poziomowanie w pomieszczeniach zamkniętych. Obsługa za pomocą 3 przycisków i wskaźnik niskiego poziomu napięcia zasilania zapewniają łatwą obsługę. Uchwyt magnetyczny proste mocowanie na powierzchniach metalowych.

Zintegrowana obrotowa platforma magnetyczna z gwintem 1/4" i 5/8" proste ustawianie linii pionowych. Specjalna kompozycja pokrywy zagwarantuje utrzymanie kalibracji lasera w najtrudniejszych warunkach pracy na budowie.

Blokada wahadła zapobiega uszkodzeniom wewnętrznych składników urządzenia. Akumulator 10,8V 2.0Ah dostarczany z urządzeniem zapewnia pracę w pełnym cyklu do około 33 godzin. Kufer zabezpiecza urządzenie podczas przechowywania i zagwarantuje utrzymanie kalibracji.

Współpracuje z detektorem na odległość do 50 m (czujnik/dbiornik nie znajduje się w zestawie). Powłoka gumowa, wodoodporna i pyłoszczelna....