Ostrze zamienne marki Dedra promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Ostrze zamienne marki Dedra oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5.98 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Ostrze zamienne Dedra
5.98
Castorama
-8%
Ostrze zamienne Dedra
5.98
Castorama
Ostrze zamienne Dedra
6.48
Castorama

Parametry

Producent:Dedra
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Ostrze zamienne do usuwacza to element przydatny w trakcie samodzielnego realizowania prac glazurniczych. Wykorzystasz je jako zapas do narzędzia odpowiedzialnego za sprawne usuwanie fugi spomiędzy kafelków.

znamionuje się doskonałą efektywnością działania, ponieważ powstało ze stali pokrytej węglikiem wolframu. W ofercie znajdziesz też inne zamienniki tej marki. Ostrze zamienne do usuwacza znajdzie miejsce wśród wyposażenia Twojej skrzynki narzędziowej.

Przydaje się bowiem podczas remontowania mieszkania – zezwala na wydajne wykonywanie prac glazurniczych. Za jego pomocą będziesz mógł usuwać zaprawy fugowe ze szczelin między płytkami ceramicznymi, co przyda się w trakcie zmieniania aranżacji Twoich pomieszczeń.

Ostrze cechuje się nadzwyczajnymi właściwościami trącymi, dzięki czemu wykonywane nim prace przebiegają produktywnie. Zamiana ostrza na nowe jest prosta i nie zajmuje sporo czasu, więc nie będziesz musiał odrywać się od zaplanowanych działań na dłużej.

W naszej ofercie wyszukasz wielki dobór usuwaczy oraz wkładów wymiennych, więc zapatrzysz się w konieczne Ci komponenty.