Piła płatnica Stanley do płyt g-k (3253562200372) promocja 2024

Cena79.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Stanley FatMax
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Podczas cięcia płyt gipsowo-kartonowych niezwykle ważna jest skrupulatność wykonywanych prac i zachowanie podczas nich bezpieczeństwa. Piła płatnica Stanley została wyekwipowana w wygodną rękojeść, zapewniającą pewny chwyt i maksymalny komfort.

Z jej pomocą efektywnie potniesz płytę bez pozostawienia niepożądanych, wyszczerbionych krawędzi. Cięcie płyt gipsowo-kartonowych wymaga wykorzystania optymalnie dopasowanych do ich specyfiki narzędzi. Piła płatnica Stanley nie tylko przyspieszy cały cykl,na dodatek sprawi, że stanie się on przyjemnością.

umożliwia uzyskanie równych powierzchni o regularnych brzegach. Możesz zapomnieć o nieatrakcyjnych, wyszczerbionych krawędziach! Produkt został tworzony z trwałego tworzywa, niepodatnego na korozję. Znamionuje się nieszablonową wytrzymałością, dlatego posłuży Ci poprzez długi czas.

To {pomocn|przydatn)y element wszelkich prac budowlano-remontowych i montażowych. Wygodna rękojeść zapewnia pewny chwyt, który zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas manewrowania narzędziem. Zamów produkt online już teraz i uzupełnij wyposażenie swojego przydomowego warsztatu!