Wibrator Przyczepny Wacker Neuson AR 26/6/042 cs promocja 2024

Cena3691.88
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Powierzchnie betonowe są nad wyraz trwałe i odporne na zużycie, ale tylko wtedy, gdy są dobrze zagęszczone. W tym celu używa się wibratorów, takich jak AR 26/6/042 cs od Wacker Neuson, które istotnie dokładne zagęszczanie betonu.

Dzięki AR 26/6/042 cs możesz uzyskać wyśmienicie gładkie i równe powierzchnie betonowe na ścianach, filarach i słupach. To wszystko dzięki zaimplementowaniu pierwszorzędnie zagęszczonego betonu i wysokiej jakości konstrukcji wibratora.

Jeśli szukasz wibratora betonowego, AR 26/6/042 cs jest nieprzeciętnym wyborem. Waży tylko 7,34 kg i jest wyposażony w poręczny zastosowany włącznik/wyłącznik, co upraszcza jego obsługę. Ponadto, jest lekki, niewiele znaczący i kompaktowy, dzięki czemu można go z łatwością przenosić i przechowywać.

AR 26/6/042 cs to także maszyna o długiej żywotności, co wynika z wytrzymałego silnika elektrycznego ze stabilnymi szybkościami. Jest przystępny we wszystkich międzynarodowych standardach częstotliwości i napięcia, a dzięki użytecznym klamerom mocującym, jego montaż jest szybki i przystępny.

Podsumowując, AR 26/6/042 cs od Wacker Neuson to nieprzeciętny wybór dla każdego, kto potrzebuje wibratora betonowego o wysokiej jakości i sprawności. Dzięki niemu możesz uzyskać rewelacyjnie zagęszczoną powierzchnię betonową, która będzie służyć Ci poprzez mnóstwo lat.