Wibrator Przyczepny Wacker Neuson AR 26/6/042, 71AC-38291 promocja 2024

Cena2790.41
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Powierzchnie betonowe o wysokiej jakości to klucz do uzyskania trwałych i estetycznych konstrukcji. W celu uzyskania takiego efektu, potrzebne jest staranne zagęszczenie betonu. Do tego celu genialnie nadają się zewnętrzne wibratory Wacker Neuson AR 26/6/042, które gwarantują wysoką jakość zagęszczania betonu.

Wibrator AR 26 cechuje się w dodatku szeregiem zalet, takich jak wytrzymały silnik elektryczny o stałych szybkościach, dostępność dla napięcia i częstotliwości we wszystkich międzynarodowych standardach, szybki montaż za pomocą ergonomicznych klamer mocujących, niepokaźny, kompaktowy i lekki i przystępność z funkcjonalnym włącznikiem/wyłącznikiem.

Jeśli szukasz wibratora do zagęszczania betonu, AR 26/6/042 od Wacker Neuson jest idealnym wyborem. Zapewni on rewelacyjne, gładkie i równe powierzchnie ścian, filarów i słupów.

Podsumowując, Wibrator AR 26/6/042 to genialne rozwiązanie dla każdego, kto potrzebuje zagęszczonej powierzchni betonowej o wysokiej jakości. Dzięki starannemu zagęszczaniu i zaletom technologicznym, AR 26/6/042 spełni kryteria najszczególniej wymagających klientów.