Wacker neuson Wibrator przyczepny ar 43/6/250 promocja 2024

Cena3239.18
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Wibrator zewnętrzny producenta Wacker Neuson to urządzenie, które zagwarantuje maksymalną niezawodność i bezpieczeństwo choćby w najtrudniejszych warunkach pracy. Dzięki żaroodpornym uzwojeniom silnika elektrycznego, a także niezwykle wytrzymałym specjalnym łożyskom, wibrator może być użytkowany bez przerwy poprzez całą dobę.

Wibrator zewnętrzny AR43/6/250 jest wyśmienitym rozwiązaniem dla producentów prefabrykatów betonowych, którzy potrzebują urządzenia o wysokiej sile odśrodkowej i dokładnej regulacji sił. Wibrator charakteryzuje się wspaniałym stosunkiem masy do mocy, co zezwala na wydajną pracę.

Urządzenie nie wymaga konserwacji, dzięki czemu minimalizuje koszty eksploatacji, a jego długi okres wykorzystywania nawet najszczególniej wymagających klientów.

Zakup wibratora zewnętrznego AR43/6/250 to inwestycja w urządzenie wysokiej jakości, które sprosta nawet najmocniej wymagającym warunkom pracy. Konstrukcja niepodatna na wibracje i staranna regulacja sił odśrodkowych to tylko niektóre z wielu zalet, jakie oferuje ten wibrator.