Wacker neuson Wibrator przyczepny ar 75/6/042 promocja 2024

Cena6730.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

AR75/6/042 to fachowy wibrator marki Wacker Neuson. Jego największą zaletą jest pierwszorzędne zagęszczanie, które działa bezusterkowo i nieustannie, nawet w najtrudniejszych warunkach pracy i w trakcie całodobowego użytkowania. Dzięki żaroodpornym uzwojeniom silnika elektrycznego i wytrzymałym specjalnym łożyskom, jest w stanie sprostać wymaganiom produkcji prefabrykatów betonowych.

Oferta dotyczy wibratora przyczepnego, jednakże przewód zasilający należy nabyć oddzielnie. AR75/6/042 cechuje się częstotliwością 100 Hz, a także mocą silnika wynoszącą 2 kW, co umożliwia skuteczną pracę.

W atrybuty technologiczne wlicza się: siłę odśrodkową 26,56 kN, częstotliwość wibracji 6000/min, ciężar 26,8 kg, napięcie znamionowe trójfazowe 42 V, a także prąd znamionowy 32 A. Mocowanie odbywa się za pomocą kołnierza. Dokładna lista parametrów znajduje się poniżej.

w dodatku, AR75/6/042 znamionuje się wspaniałym stosunkiem masy do mocy, wysoką niezawodnością pracy i długim okresem eksploatacyjnym dzięki wyjątkowo wytrzymałej konstrukcji. Wibrator umożliwia na dodatek dokładną regulację sił odśrodkowych poprzez dostosowywane mimośrodkowe krążki obciążnikowe.

W skrócie, AR75/6/042 to wyjątkowo skuteczne narzędzie, które zezwala na pracę w nieprzystępnych warunkach, zapewniając bezawaryjność i odporność. Jest to świetny wybór dla producentów prefabrykatów betonowych, którzy potrzebują wibratora spełniającego wysokie wymagania technologiczne.