Wibrator Przyczepny Wacker Neuson AR 75/6/250 promocja 2024

Cena6730.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Gotex

Parametry

Producent:Wacker Neuson
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Wacker Neuson AR 75/6/250 to model wibratora, który oferuje produktywne zagęszczanie betonu. Dzięki żaroodpornym uzwojeniom silnika elektrycznego i wytrzymałym łożyskom, działa on niezawodnie nawet w najtrudniejszych warunkach pracy i w trakcie ciągłego całodobowego użytkowania. Jest to perfekcyjne narzędzie do produkcji prefabrykatów betonowych.

Wibrator przyczepny AR75 waży 26,8 kg i ma częstotliwość 100 Hz. Posiada moc 2,5 kW / 3,3 KM, a jego siła odśrodkowa wynosi 26,56 kN. Częstotliwość wibracji wynosi 6000/min, a rozmiary to 330 x 218 x 218 mm.

Wibrator AR75 cechuje się nadzwyczajnym stosunkiem masy do mocy i wysoką niezawodnością pracy i długim okresem eksploatacyjnym dzięki nad wyraz wytrzymałej konstrukcji. Można skrupulatnie regulować siły odśrodkowe przy pomocy dostosowywanych mimośrodowych krążków obciążnikowych. Budowa jest wytrzymała na wibracje, a mocowanie odbywa się przy pomocy kołnierza.

Wibrator przyczepny AR75 producenta Wacker Neuson to perfekcyjne narzędzie dla firm produkujących prefabrykaty betonowe, które potrzebują bezawaryjnego i wytrzymałego sprzętu do zagęszczania betonu. Oferta dotyczy wyłącznie samego wibratora przyczepnego, kabel zasilający należy dokupić oddzielnie.