Wieszak na narzędzia 31 cm, KMH30 promocja 2024

Cena34.98
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Stanley
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Wieszak na narzędzia pozwoli Ci przedłużyć żywotność Twoich akcesoriów ogrodniczych i zaprowadzić porządek w warsztacie czy komórce. Dzięki wykonaniu z trwałego tworzywa sztucznego akcesoriów akcentuje się długim okresem eksploatacji.

Odkształcalna wkładka pozwala na przechowywanie narzędzi o przeróżnych kształtach i wymiarach Zadbaj o porządek w swoim garażu! Pomogą Ci w tym trafne akcesoria, takie jak wieszak na narzędzia 31 cm. Dzięki niemu stosownie zagospodarujesz przestrzeń w garażu, warsztacie czy komórce na narzędzia.

wielka uniwersalność powoduje, że z powodzeniem zastosujesz go do wielu akcesoriów o różnorodnych kształtach. Odkształcalna wkładka umożliwia uchwycenie narzędzi o różnorodnych wymiarach. Narzędzia nie będą się o siebie obijać, czym przedłużysz ich wytrzymałość.

Wieszak na narzędzia pozwoli Ci także zaoszczędzić czas - konieczny przedmiot będzie zawsze w zasięgu wzroku. Element został produkowany z tworzywa nienaturalnego do pokaźnej wytrzymałości. Dzięki temu będzie Ci służył bezproblemowo poprzez długi czas.

artykuł objęty dwuletnią gwarancją