Wyciągarka linowa Condor (5902143119135) promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Wyciągarka linowa Condor (5902143119135) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 158.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-20%
Wyciągarka linowa Condor
158.00
Castorama
Wyciągarka linowa Condor
198.00
Castorama

Parametry

Producent:Condor
Kategoria:Pozostałe narzędzia

Opis

Wyciągarka linowa znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym i na placach budowy. Urządzenie to pozwala na bowiem przystępny transport przedmiotów o wielkiej wadze, co zdecydowanie usprawnia przeprowadzanie prac konstrukcyjnych, a także montażowych.

W naszej ofercie dostępny jest spory dobór wyciągarek tej marki, dzięki temu znajdziesz niebanalny Cię model. Wyciągarka linowa to funkcjonale urządzenie, które sprawdzi się podczas wszelkiego rodzaju prac transportowych oraz montażowych.

Za jej pomocą będziesz bowiem w stanie w łatwy sposób podwyższać elementy o obszernej wadze, co jest niezwykle {pomocn|przydatn)e podczas stawiania budynków. Dzięki niej będziesz mógł podnieść na odpowiednią wysokość elementy konstrukcyjne, których unoszenie własnoręczne byłoby niemożliwe.

Wyciągarka doskonale sprawdzi się również podczas naciągania elementów konstrukcji, przykładowo w pracach blacharskich. Jest także łatwa w obsłudze, ponieważ wyposażona jest w wygodną korbkę, która pozwoli Ci podnieść wybrane elementy na stosowną wysokość.

W naszej ofercie znajdziesz też wyciągarki o innych parametrach, więc wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.