Szczotki gumowe IROBOT 70150 promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Szczotki gumowe IROBOT 70150 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 128.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
iRobot 4624870
128.99
OleOle!
iRobot 4624870
129.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:iROBOT
Kategoria:Pozostałe odkurzanie

Opis

Szczotki gumowe Dual Multi AeroForce™ iRobot Roomba seria e/i

atrybuty i zastosowanie:

AeroForce

System polegający na 3 fazowym procesie sprzątania:
Rozbijanie – Podnoszenie – Zasysanie (kurzu i brudu).


Dual Multi AeroForce

Obrotowe Szczotki główne gumowe są jednym z akcesoriów odpowiadającymi za podstawową siłę roboczą automatycznego odkurzacza marki iRobot. Dzięki zaimplementowaniu wyprofilowanych bezwłosowych szczotek sprzątanie stało się ewidentnie prostsze skuteczniejsze. Lepsze Szczotki poruszają się przeciwbieżnie rozbijając i zbierając kurz staranniej, niżeli wszystkie poprzednie modele. Profil zapobiega wplątywaniu się we frędzle i przewody. Nie wplątują się w nią włosy i sierść, dlatego jest ona, nadzwyczajnym udogodnieniem dla wszelkich posiadaczy zwierząt.

Ważne:

Dzięki zmianie konstrukcji, proces oczyszczania staje się o dużo prostszy i sprawniejszy. Warto jednak pamiętać by czyścić je regularnie.
Szczotki w korzystnym stanie dają możliwość robotowi sprzątającemu wykonywać swoją prace na najwyższym poziomie.
nieraz zapominaną kwestią jest oczyszczanie łożyska, a także ośki szczotki, ich zły stan może prowadzić do uszkodzeń szczotki a nawet całego robota.

Kompatybilność:

Modele iRobot Roomba linii e/i