Wirtualna ściana dual mode marki Irobot promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Wirtualna ściana dual mode marki Irobot oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 199.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
iRobot 4469425
199.99
RTV EURO AGD
iRobot 4469425
199.99
OleOle!

Parametry

Producent:IROBOT
Kategoria:Pozostałe odkurzanie

Opis

Wirtualna ściana Dual Mode (dwufunkcyjna wirtualna ściana) utrzymuje robota Roomba na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien posiadać wstępu. W zależności od potrzeb można wybrać jedną z dwóch funkcji działania Wirtualnej ściany Dual Mode: 1.

Funkcja Wirtualnej ściany - włącza blokadę przejazdu między obszarami pracy o maksymalnej długości 3 metrów. Wirtualna ściana formuje niewidzialną barierę w kształcie stożka. 2. Funkcja HALO (tryb pierścienia) - buduje wokół siebie strefę ochronną, do której robot nie ma wstępu.

uniemożliwia zderzaniu się go z przedmiotami, które chce się bronić (np. Wazon albo psia miska), albo wkraczaniu poprzez robota na obszary, do jakich nie powinien posiadać wstępu (np. Narożniki albo przestrzeń pod biurkiem).

Pierścień ochronny jest niewidoczny, rozciąga się na około 60 cm od środka urządzenia....